Magazin Behzat Ç. Sona Eriyor!

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,808
Beğeniler
6,472
Şehir
Seattle.
#1


Türk televizyon tarihinin en çok ses getiren dizileri arasında yer alan Behzat Ç. dizisi yakında sona erecek. Behzat Ç. hayranlarına bu kötü haberi ise dizinin senaristi Emrah Serbes verdi.

Cengiz Semercioğlu'nun TV 8'de yayınlanan programı 'Böyle Bir Şey Var Mı?'ya katılan ünlü senarist Emrah Serbes Behzat Ç. dizisi hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Serbes, "Bu sezon final yapacağız. Haziran'da Behzat Ç. bitiyor" dedi.

"SÜLALEMİZ RAHAT!"

Program sunucusu Cengiz Semercioğlu'nun Behzat Ç. dizisinin sert görünüşüne yorum yaparak, Rtük ve siyasilerden gelen tepkilerden çekinmediğini sorması üzerine ünlü senarist "Benim soyadım Serbes. Ben rahatım. Sülalemiz rahat" diyerek tepkilere karşı dik durmalarını açıkladı.

Bu sezon dizideki bip'lerin azalıp, buzlanmaların arttığına dikkat çeken Serbes "Bira şişeleri bile buzlanmaya başlandı. Yakında hepimizi buzlayacaklar!" diyerek duruma tepki gösterdi.

RTÜK VE SİYASİLER HAYRANLARDAN ÇEKİNİYOR

Bu sezon siyasiler ve Rtük tarafından eleştirilerin hedefine oturtulan Behzat Ç. 'yayından kaldırılacak' algısının seyircilerde oluştuğundan bahseden Serbes, "Ben öyle bir şey olduğunu düşünmüyorum. Bunu daha önceden yapabilirlerdi. Bizim seyircimiz kıyamet koparmayı sevdiği için onlardan çekiniyorlar." diye konuştu.

BU SENE FİNAL SEZONU OLACAK

Behzat Ç. dizisinin bu sezon final sezonu olacağından bahseden Emrah Serbes, yeni film projeleri hakkında bilgi vermekten kaçındı.

 

Benzer konular

Top