1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Bekar erkek hesap vermez

Konusu 'Erkeklerin Dünyası' forumundadır ve Mc_ÖRGE tarafından 10 Kasım 2009 başlatılmıştır.

1. Mc_ÖRGE

Mc_ÖRGE HalaMadrid

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    1.330
    Meslek:
    Kaptan
    Yer:
    İzmir
    Banka:
    714 ÇTL
    BEKAR ERKEĞİN 16 AVANTAJI

16. Kendi yemeğimi kendim yapmam ceza değil eğlenceli bile olabilir

15. "O" t-shirt'u neden "bu" pantalonla giydiğimi açıklamak zorunda değilim

14. Klozetin kapağını istediğim pozisyonda bırakabilirim

13. Barmene korkmadan "arayan olursa burda olduğumu söyle" diyebilirim

12. Ev yerine bütün şehri boyayabilirim. ......

11. Sevgilime evimi gezdirebilirim

10. Mini karavanımızla ilgilenerek geçirdiğim zamanı mini eteklerle ilgilenerek geçirebilirim

9. Evde canımın istediğini canımın istediği yere bırakabilirim

8. Süpermarket harcamalarımda en az 20 milyon karda olurum

7. İster boxer ister slip giyer ve iç çamaşırımın deseni hakkında hesap vermem

6. Çek defterimin neye benzediğini kendi gözlerimle görme firsatım olur

5. Kredi kartlarım için de aynı şey sözkonusu

4. Bir kadınla yakalandığımda hesap vermem gereken, resmi imzayla bağlı olduğum biri değildir

3. Otellerde kendi adımı kullanarak salına salına gezebilirim

2. Araba kullanırken fazladan bir yol muavını kafamı şişirip durmaz

1. Bekar bir erkeğe fikri sorulduğunda rahatlıkla "EVET O ELBİSENİN İÇİNDE ACCCAAAİP ŞIŞKO GÖRÜNÜYORSUN" diyebilir ))))))

2. Sevgi.2

Sevgi.2 Aktif

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    Ülkemin her karışı
    Banka:
    3 ÇTL
    çok ilginç geldi bu tespitler.Bunlar hep neredeyse yakalanmak,otelde kendi adını kullanabilmek,sevgiliye ev gezdirmek (pul koleksiyonu neden değil) gibi durumlar üzerine.

Ben 12 yıldır evliyim,hiç eşime klozetin kapağını nasıl bırakması gerektiğini bir kez bile söylemedim.
    Market alışverişini 20 tl ucuzlatabilirsiniz ama kuru temizleme,ev temizliği,lokanta masrafı gibi durumlarla en az 200 tl içeri girersiniz.
    Mini eteklerle evliyken de ilgilenebilirsiniz (canım sana şu yakışır alalım mı .. gibi)
    Accaip şişko görünüyorsun yerine dürüst olup "canım onun yerine şu daha güzel olabilir" demek daha güzel durabilir.
    "Evde canımın istediğini canımın istediği yere bırakabilirim" örneğin neyi nereye bırakmak istiyorsunuz ki.Çay bardağını gardroba,çorabınızı buzdolabına, ceketinizi merdivenin başına mı????

6. Çek defterimin neye benzediğini kendi gözlerimle görme firsatım olur

5. Kredi kartlarım için de aynı şey sözkonusu
    Bunu genelde bayanlar "evlendikten sonra en çok maaş kartımı özledim" şeklinde söylerler.Bunu bir erkeğin söylemesi çok ilginç ...
    Evet evlenmeyin.
    17. avantajınızı da ben söyleyeyim."genç yaşta boşanmak zorunda kalmazsınız" :) (nasıl,konuya katkım olmuş mu???)

_nehir_ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş