1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Bekar Erkeklerin Metresleri

Konusu 'Erkeklerin Dünyası' forumundadır ve arz-ı hal tarafından 8 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. arz-ı hal

arz-ı hal Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    539
    Ödül Puanları:
    5.980
    Meslek:
    İşe başlamadan tatile giren hakime
    Yer:
    yüreğinden uzaklar da...
    Banka:
    199 ÇTL
    Yazımı yazmadan önce Facebook'ta yakında '' Bekar Erkeklerin Metresleri '' isimli yazımı yayınlayacagımı belirttim. Ardından mesajlar gelmeye başladı .Selin Hanım yanılıyorsunuz , metres evli erkeklerle birlikte olan kadınlara denir.Evetttttt.. İste benim yazımın amacı da bu.

Hayır…….. bekar erkeklerin de metresleri var . İddiia ediyorum . Nasıl biliyormusunuz?

Bildiğimiz kadarıyla erkekler 2 şekilde karsı cins ile ilişki kuruyorlar. Ya fiziksel olarak , bir gecelik tabir ettiğimiz, ya da sevgilileri oluyor.

Fakat aslında belli bir tarz erkeklerin bir ilişki türü daha var. Anlatmaya başlayayım. İşte bu bazı tarz olan erkekler ya aile zoru ile yada kendileri kabul edip, tartıp kendilerine ileride hayat arkadası olacak olan kızları belirlerler. İste benim evlenecegim kadın derler. Ve bu evlenecekleri kadını hem severler hem de mantık olarak onlar için mukemmel bir eşlerdir. Konusurlar ve evlenmeye karar verirler. Fakat bekarlıktan evlilige gecen sürede kendilerine bir sevgili yaparlar.

Bu sevgili daha önceki kız arkadasları olan sevgilileri gibi degildir. Daha ciddidir. Dertlerini paylasırlar , hediyeler alırlar, mükemmel bir fiziksel beraberlik paylaşırlar. Zamanlarının cogunu beraber gecirirler. Kavga yoktur , sıkıntı yoktur. Muhtesem bir sevgililik vardır. Ohhh be dünya bu derler. Baglılık yoktur cunku ilişkinin basında muhakkak bir yalan soylenir. '' Canım benim ailem bizim ilişkimizi onaylamıyor ,keşke farklı olsaydı vsvsvvss. Askım bizim gelecegimiz olamaz cunku ben yeni bir ilişkiden cıktım cok ciddiye gidiyordu. Bir daha oyle sıkıntılara girmek istemiyorum . vsvsvsvsv ''

Yani bu yeni sevgili baştan birlikte olmayacaklarını bilmektedir. Fakat bizim esas oglanımız ilişkide o kadar iyi o kadar muhtesem davranıyordur ki, yeni sevgili kendini prensesler gibi hissediyordur.

Tabii arada sunu unutmuyalım , bizim esas ogllan evli olmadıgı için bizim kızımızla rahatlıkla gezebiliyordur. Bu da tabii isin boyutunu degistiriyordur. Hatta belki tatillere bile gidiliyordur. Etraflarındaki uc bes arkadas iliksiyi biliyordur. Ve arkadaslarla beraber gezme programları bile yapılıyordur. Tabii yeni sevgili bilmiyordur ki bizim esas oglan tüm arkadaslarına , amannn sadece geziyorum bizim sonumuzun olmayacagını soyledim o da kabul etti demektedir.

Tabii esas oglanın anne ve babası bu iliksiyi duymus olsa da !!! Esas oglan yalanlar. Merak ediyorsanız, bu olaylar olurken evlenilecek kız bir kosede gururla duruyordur. Hicbir seyden habersiz. Aile ve esas oglanın poh pohuyla.

Neyse zaman gecer esas oglanın evlilik macerası yaklasmıstır. Peki sıra geldi yeni sevgiliye yolu gostermeye, eee bagırıs cagırıssız bir iliski, kavga yok eeeee nasıl yolu gostericek. Mmmmm bahane.

Arkadaslarına danısır, acık arar , karar verilmistir. Tek bir soz ile yeni sevgiliyi suclar esas oglan ve 1 kelime ile iliksiyi bitirir, evlenmek uzere oldugu kıza gider.

Yeni sevgili kafasında soru isaretleri, paylastıgı onca güzel anılar ile ortada kalır. Cevap bekler,cevap gelmez. Sonunda isin gercegini anlar. O bekar bir erkegin metresi olmustur.

UNUTMAYIN Kİ BİRİNİN MUTSUZLUĞU ÜZERINE KURULMUS BIR MUTLULUK ASLA GERCEKLESMEYECEKTIR.

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

2. İLkİm*
    Avare

İLkİm* MaviKuş ~ Özel üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    3.480
    Banka:
    136 ÇTL
    bayağı güzel bir yazıymış ..

paylaşım için teşekkürler ..

3. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.327
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.717 ÇTL
    Hımmm hımm diyorum bu [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] adlı yazarımız (sanıyorum bir gazete köşe yazarıdır) bu konuda yaşadıklarını paylaşmış. Enteresan bir hikaye :)

4. BeReNN
    Uykumvar

BeReNN Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    5.330
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Banka:
    289 ÇTL
    Güzel yazmış gerçeklik payıda var ..

5. İLkİm*
    Avare

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    3.480
    Banka:
    136 ÇTL
    aslında yazarımız yaşadıklarından çok ,birazcık kavramlara takılmış :) ne dersin ?

6. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.327
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.717 ÇTL
    Bence yaşadıklarını herkesin yaşadığı durumlar olarak lanse etmesi en büyük yanlışı. Kardeşim adam gibi söyle işte ben bunları yaşadım diye :)

Merak edip araştırdım bu kalemi güçlü vatandaşı.

İşte Selin Boronkay :D
    [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

7. İLkİm*
    Avare

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    3.480
    Banka:
    136 ÇTL
    evet okudumm :D cidden üşenmemiş konuyuda açmışsın :P ellerine sağlık .. :)

8. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.327
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.717 ÇTL
    Açmama gerekiyordu, bu satırların sahibini herkesin merak edebileceğini düşündüm :)

9. İLkİm*
    Avare

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    3.480
    Banka:
    136 ÇTL
    yani yaznın sahibine baktığımızda evet yaptığın yoruma katıldım :) haklıymışsınız adminim yani sanırsam :D

10. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Metres kelimesi tabirini oldum olası sinir olurum..
    Yazarın demekki yarası varmış
    Yarası olan gocunur diyorum:)

Sayfayı Paylaş