1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Belediye Başkanı makam aracıyla talile gitti

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve aslann tarafından 8 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. aslann
    Ruhhastasi

aslann Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!

Beğenileri:
    499
    Ödül Puanları:
    5.330
    Yer:
    MAVİ
    Banka:
    135 ÇTL

Bolu'nun Mengen İlçesi Gökçesu Beldesi Belediye Başkanı Atilla Ateş, "Ne olmuş makam aracımla tatile gitmişsem" dedi

Bolu'nun Mengen İlçesi Gökçesu Beldesi Belediye Başkanı Atilla Ateş, ailesiyle birlikte şoförünün kullandığı makam aracıyla Antalya'ya tatile gitti. Başkan Ateş, kendi aracı olmadığı için makam aracıyla tatile gittiğini söyledi.

14 BG 222 resmi plakalı otomobil, bayramın 1'inci gününde İzmir-Aydın Otoyolu'nda görüldü. Bolulu bir vatandaşın gişelerden otoyola girerken cep telefonuyla görüntülediği otomobilin Gökçesu Belediye Başkanı CHP'li Atilla Ateş'in makam aracı olduğu ortaya çıktı.

Başkan Ateş, şoförünün kullandığı makam aracında eşi ve 2 çocuğu ile birlikte olduklarını, önce İzmir'e arkadaşlarının yanına gittiklerini, oradan da Antalya'ya geçtiklerini anlatan Başkan Ateş, "Tatildeyim, Antalya'dayım. Ailemle gittim. Ne olmuş makam aracımla gitmişsem" dedi. Kendi aracı olmadığı için makam aracını kullandığını, yakıtını kendi cebinden aldığını söyleyen Başkan Ateş, "Gökçesu yöresine hizmet veriyoruz. Ben bir dünya semimere katılıyorum. Çalışmaktan doğru dürüst tatile gitmiyorum. 'Bayram tatili' diye geldik. Şoförüm de var. O burada arkadaşında kalıyor. Yarın döneceğiz" dedi.

DHA

2. Katip
    Hoşgörülü

Katip Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    2.391
    Ödül Puanları:
    5.580
    Meslek:
    ?
    Yer:
    Uzaklarda ...
    Banka:
    82 ÇTL
    Devlet malı o araba baban malı değil sayın belediye başkanım. Özel işlerin için maaş alıyorsun değilmi onu kullan. Ha bu arada sana dürüst vicdanlı olmayı ve helal haramı öğreten olmadımı ?

Sayfayı Paylaş