Belediye Başkanını Şok Eden Öpücük

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,855
Beğeniler
6,509
Şehir
Seattle.
#1


Kastamonu'nun Taşköprü Belediyesi'nin bu yıl 26'sını gerçekleştirdiği Uluslararası Taşköprü Kültür ve Sarımsak Festivali renkli görüntülere sahne oluyor.

Bugün açılışı yapılan festivalde sahne alan yabancı halk oyunları grubu üyesi Slovakyalı Dankd Malarova Taşköprü Belediye başkanı Hüseyin Arslan'ı dansa kaldırdı. Önce dans etmek istemeyen başkan festival alanını dolduran vatandaşların tezahüratlarına dayanamayarak dans etmeyi kabul etti. İşte her şey bundan sonra başladı.

GENÇ KIZ 3 KEZ ÖPMEYE ÇALIŞTI

Slovakya halk dansları topluluğunun bu oyunu sırasında partnerler birbirini öpüyordu Slovakyalı Dankd Malarova Başkan Arslan'a kendisini öpmesini işaret edip, bunu 3 kez tekrarladı. Başkan Arslan, kalabalığın meraklı bakışları arasında kızı öpmeyi reddetti ve dansı bitirmeye çalışsada başarılı olmadı.

BAŞKAN DERİN BİR NEFES ALDI

Slovak dansçı bu kez bir adım daha ileri giderek Taşköprü belediye Başkanı Arslan'ı 2 defa yanağından öptü. Bu sırada Başkan Arslan'ın eşinin de festival alanında olması espirilere neden oldu. Usta dansçılar bunun bir oyun olduğunu festival alanını dolduran meraklı vatandaşlara açıkladılar. Başkan Arslan da derin bir nefes alarak koltuğuna oturdu. Açılış programı Gençlik Halk Oyunları Topluluğunun gösterileri ile son buldu.

 
Top