1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Belki Benim Gibi Ölesiye Yalnızsındır..

Konusu 'Aşk' forumundadır ve KıRMıZı tarafından 25 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

1. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.782
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    384 ÇTL
    Şimdi belki benim gibi ölesiye yalnızsındır,uçan kuşları gözlemektesindir tek başına...Çamların yeşiline dalmış gitmiştir gözlerin,radyo dinliyorsundur ya da susarak bir kitabı okumaya çalışıyorsundur kim bilir...
    Sonsuz güzellikte bir aşk düşünüyor olabilirsin.Belkide anılarını deşiyorsun,bir olmazı,bir açmazı derinden derine kurcalar gibi...Bir kahve içmeyi,bir elma yemeyi kurarak saatine bakıyor olabilirsin uykulu gözlerle..
    Mahpus gibi,tutsak gibi,yarını olmamak gibi bir duygu içindesindir... Belkide benim gibi kendini bağışlayamıyorsundur benim hiç bilmediğim bir şeylerden ötürü... Kırık trenler gibi öylece kalakalmışsındır..Yüreğinde duyuyorsundur bu tırnaklarını derinden kesmiş gibi olan sızıyı...Kalkıp gidip ağlamak istiyorsundur karşısında ya da uyumak istiyorsundur her şeyi unutmak için...
    BELKİ SENDE ŞİMDİ BENİM GİBİ ÖLESİYE YALNIZSINDIR

katip bunu beğendi.
  2. Katip
    Hoşgörülü

Katip Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    2.391
    Ödül Puanları:
    5.580
    Meslek:
    ?
    Yer:
    Uzaklarda ...
    Banka:
    82 ÇTL
    Bazen etrafımızdaki onca kalabalığa rağmen yapayanlızızdır. Yıllar öncesinde şimdiyi anlatır gibi.

KıRMıZı bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş