1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Ben Senden Geliyorum Pia

Konusu 'Kitap Özetleri' forumundadır ve Mavi Gül tarafından 25 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL

Sen uğruna yüreğine saltanatlar kur. O başka aşklara iltica etsin... Bu da aşkın puşt hali olarak işlensin tarihe!..

SAHRA_BUSE ve KıRMıZı bunu beğendi.
  2. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL
    • İki cihan bir araya gelse, seninle biz bir araya gelemeyiz...
    • Gitmekten bahsediyormuşsun ? Kuşlara, taşlara.. ''Seven insan gider mi? '' sorularıyla bıraktın beni Gerçekle yüzleşmek çok kötü Hiç aynada kendine bakmadın mı? Yada hiç bir dostun ağlamadı mı omzunda ? '' Gitti.. '' demedi mi ? uykusuzluk hiç çekmedin mi onunla?? Şimdi ben ; Terk edilmiş bir bebek kadar, sevgisiz Şavaşın ortasında ki bir bebek kadar, çaresizim.. Sen gittin diye, içimde çıkan isyanları bastıramıyorum Her yanım ateşli Her yanım işgal altında.. Şavaş hiç tek kişilik olur mu ? Peki ya barış ? istesek olur mu ?! Ne dersin? Bu senin yaptığın tam filmlere konu olacak Bir AY(r)ILIK değil mi ?!

SAHRA_BUSE, bivatandaş ve KıRMıZı bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş