Ben Senin ''Değeri Sonradan Anlaşılanı''nım

~meLek~

GalataSaray'ım
Katılım
15 Tem 2013
Mesajlar
3,477
Beğeniler
190
Şehir
Napcan geLcenmi ki?
#1
Ben senin değeri sonradan anlaşılanınım. Sen benim uzaklaştıkça yakınlaşanımsın. Ben senin vicdanının kara deliğiyim kalbinin kabuk bağlamayan yarası içini rahat bırakmayanınım.
Sen benim en gizli törenlerle içime gömdüğümsün. Sen benim boğazıma takılanım yutkunamadığımsın. Sen pişmanlığımsın. Sen benim geri dönüşü olmayan yollarım çıkmaz sokaklarımsın.
Ben senin herkesin yanındaki mutsuzluğunum. Bir türlü unutamayacağınhafızanın söz dinlemeyen çocuğuyum. Ben sende kalbin yargılanmasıyımkalemin kırılması adaletin ölümüyüm.
Sen benim �keşke dilsiz olsaydım o sözleri söylemeseydim� temennimsin. Sen benim dolu bir bulut gibi üstümde dolaşanımsın. Sen benim hayat boyu beraber yaşacağım kaderimsin.
Ben senin çalmayan kapın boşa çıkan bekleyişlerinim. Bitip tükenmek bilmeyen son ümidin her sabah yeniden başlayan umudunum.
Sen benim ne kadar istesem de uzak durduğum kaçarken daha fazla aşık olduğumsun. Kendime verdiğim tutamadığım sözlerim içine düştüğüm çelişkimsin..
Ben senin gözünden akan damlan kalbinden gelen öfken beyninde rahat durmayan �keşke�nim. Ben senin bakıp bakıp hatırladığın geri alamadığın zamanınım.

Sen benim utancımsın yüzleşmekten kaçtığım ama bir ayna gibi karşımda duran saklanamadığım gözlerimi kapatamadığım utancımsın.
Ben senin son serzeneşin artık ne yapsan fayda etmeyeninim
Sen benim tükenen kelimelerim kalbimin beynime söz geçiremeyişisin.
Sen benim kalbimin ilk atışısın.
Ben senin kalbinin son atışı..

Alıntı
 

Benzer konular

Top