Magazin "Ben Üstündeyken Sakın Oturmasın"

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,022
Beğeniler
6,467
Şehir
Seattle.
#1


İbrahim Tatlıses'in oryantali olarak ünlenen ve Ayşegül Yıldız istemediği için ünlü sanatçıyla yollarını ayırmak zorunda kaldığı iddia edilen oryantal Didem, geçtiğimiz günlerde Lefkoşa Golden & Tulip Hotel'de sahneye çıktı. Dans gösterisinin ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Didem, işlerinin çok iyi olduğunu söyledi ve "Ben özgürüm artık!" dedi.

BABA-KIZ İLİŞKİSİ

Didem, meslektaşı Asena'nın geçtiğimiz günlerde yaptığı 'Kimseyi kendime rakip görmüyorum. Ben kendi başıma bir kraliçeyim. Oturduğum tahtı, kalkınca alır götürürüm" sözleriyle ilgili sorulara ise şu yanıtı verdi: "O cümleyi duyduktan sonra aklıma Cem Yılmaz'ın bir şakası geldi; 'Ben o tahtın üstündeyken sakın oturmasın' demişti. Benim sarayım da, tahtım da yok. Hiçbir şeyde de gözüm yok." Genç oryantal ayrıca İbrahim Tatlıses ile aralarında baba-kız ilişkisi olduğunu söyleyip "Onların başka türlü ilişkisi vardı" diye konuştu.

CEM YILMAZ YENİ KOMEDYENLER İÇİN SÖYLEMİŞTİ

Bu sözü Cem Yılmaz kendi mevkisine göz diken diğer komedyenler için söylemişti. Senin tahtına ben oturacağım diyen bir komedyen adayına seslenen Cem Yılmaz "Aman dikkat et sakın ben varken oturma" diye seslenmiş ve bu hazır cevaplılığı ile gündeme oturmuştu.

 

Benzer konular

Top