1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

ben

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve alemdar tarafından 21 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.532
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.897 ÇTL
    Ben umutsuz asla yaşayamam. Hayallerimden vazgeçmem. Ben sevdiklerim olmazsa yapamam, insanlığın unutulduğu yerlerde yaşayamam. Ben sevgisiz asla büyüyemem, nefes bile alamam.
    Ben yalnız kalmak istemem,aşksız yaşayamam. Ben inançlarımdan vazgeçmem. Kağıtsız kalemsiz duramam. Onlar benim en güvenilir dostlarım, sırdaşım, duygularımın ortağı, onlar benim bir parçam. Onlar, onlar...
    Ben kimseyi kırmak istemem (kırılması gerekenler hariç) Her şeyin herkesin gönlüne göre olmasını dilerim.
    Ben haksızlıklara gelemem, haksızlık yapmaktan kaçınırım. Başımı yastığa koyduğumda o günün muhakemesini yapmaya çalışırım. Ne kazandım ne kaybettim. (maddi ve manevi) Ben özür dilemeyi, teşekkür etmeyi, rica etmeyi iyi bilirim.
    Ben ağlanacak halime gülmem, gülünecek halime ağlamam. İnsan (dost) aşığıyım. Hep başkalarına umut olmak isterim.
    Tüm güzellikleri yaşamak ve yaşatmak isterim. Ben sırtını dönenlerden, sırtından vuranlardan değilim. Ben sırtını korkmadan dayıya bileceğin bir dağ gibiyim. Soframı herkese açmayı severim. Kapım ardına kadar açıktır her zaman, buyurmak isteyen herkese yer var.
    Ben sevgi ve saygı duymayı da iyi bilirim. Sevilmek ve saygı duyulmak ta isterim elbet.
    İki yüzlüleri asla sevmem...
    Bende bir insanım, hatalarım olmuştur ve olacaktır, yaşadığım sürece...
    Ben hatalarımdan ders almayı da bilirim. İncittiğim kalpleri onarmayı da...
    Asla yarı yolda bırakmam. Gidilecek yere mutlaka (ALLAH' ın izniyle) varırım. (varmaya çalışırım) Eksik olan hiç bir şeyi sevmem. Eksiklerimi tamamlamak için çabalarım...
    Dedim ya, bende insanım...
    Alırım kalemi elime, dökerim sayfalar boyu...

Sen ve şen kalın. EMİ.

Sayfayı Paylaş