Beni seven böyle sevsin ..

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Beni beğenen böyle beğensin şeklinde de kullanıldığı olur..Kimse için değişemem yada..Hiç mi hiç haz etmediğim cümle öbeği..Özünde rest çekmelerin ve bencilliğin alasını barındıran cümlelerdir...

-Bu huyun hoşuma gitmiyor lütfen dikkat et..
-Bende senin bu huyunu sevmiyorum
-Ben değişemem beni seven böyle sevsin
-yok ya

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
Kimseye ihtiyacım yok ben kendime bile fazlayım...
Beni beğenen böyle beğensin şeklinde de kullanıldığı olur..Kimse için değişemem yada..Hiç mi hiç haz etmediğim cümle öbeği..Özünde rest çekmelerin ve bencilliğin alasını barındıran cümlelerdir...

-Bu huyun hoşuma gitmiyor lütfen dikkat et..
-Bende senin bu huyunu sevmiyorum
-Ben değişemem beni seven böyle sevsin
-yok ya
( sefmessen sevme seveceğler olur nasılsa :D ) diye cevap verilebilir buna :D

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Beni sevmeyen ölsün bea :P

İnsanların değişemeyeceğine inanmıyorum, herkes koşullarla beraber değişiyor tabii ki :) Hatalarımızı hoş görülmesini istemek işin kolayına kaçmak.. İnsanın hayatta taviz veremeyeceği şeyler olur ama bazı özelliklerin törpülenmesi lazım :)

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
kendini dev aynasına gören küstahça bir yaklaşım.
insanlar sevdikleri için fedakarlık yapmalı

AHSEM

....EnDl-LeS....
işte size tam bu ortama uygun bi şarkı (gerisini siz anlan gayrııı :P)

Düzenleyen yönetici:

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Çok sevdiğim bir cümledir...
Evet beni seven böyle sevsin.. Çünkü neden? Benden bu huyları çıkardığın zaman ortada bir "BEN" kalmaz...

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
Kimseye ihtiyacım yok ben kendime bile fazlayım...
Çok sevdiğim bir cümledir...
Evet beni seven böyle sevsin.. Çünkü neden? Benden bu huyları çıkardığın zaman ortada bir "BEN" kalmaz...
katılıyorum..
çeken çeker çekemeyen gider dediğimde bunu bencillik ya da kibir olarak görenler var hocam.. beni ben yapan unsurlardan biri belkide böyle olmak.. ha tmm herşeyim çok iyi değil ama seven böyle sevsin kabullensin sonrası mı düzeltilmesi gereken elbet düzeltilir ( gerekiyorsa tabi )

felsefe_mi

...!...
Özel üye
katılıyorum..
çeken çeker çekemeyen gider dediğimde bunu bencillik ya da kibir olarak görenler var hocam.. beni ben yapan unsurlardan biri belkide böyle olmak.. ha tmm herşeyim çok iyi değil ama seven böyle sevsin kabullensin sonrası mı düzeltilmesi gereken elbet düzeltilir ( gerekiyorsa tabi )
Katılıyorum... Ben karşımdaki insanı hayatta değiştirmeye çalışmıyorsam normal olarak aynı saygıyı beklerim ve 1 numaralı cümlemdir bu cümle :)