1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Magazin "Benim İçin Açık Hava Sineması Yaptı"

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 5 Ekim 2012 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.772
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    4.919 ÇTL

Oyuncu Şebnem Bozoklu; Kanaltürk TV'de Dilara Endican'ın sunduğu 'Hay Hay Buyursun Gelsin' programına konuk oldu. Bozoklu; Sezen Aksu'dan Şener Şen'e, oyunculuktan özel yaşamına şunları anlattı:

'Bizim Yenge' dizisini çekerken, Sezen Aksu "Gel 3'üncü bölümü beraber izleyelim" dedi. Bahçeye açık hava sineması kurdurmuş. Patlamış Mısır bile vardı! Yaptıkları beni çok mutlu etti.

Hiç evlilik hayalim yoktu. Emre (İzer) evlenme teklif etti ve evlendik.

Bir erkeği oynamayı çok istiyorum.

İstanbul Halk Tiyatrosu'nda Erkan Can, Cem Davran gibi isimlerle bir oyuna hazırlanıyoruz. Anadolu turnesine çıkacağız.

Uğur Yücel ile birbirimizi anlıyoruz

Bir gün dizi setine Şener Şen geldi. Ona olan hayranlığımı belirtmeye fırsat bulamadan "Seni izlemeye doyamıyorum" dedi.

Sayfayı Paylaş