1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Benim icin guzel sozler

Konusu 'Güzel Sözler' forumundadır ve Asi Melek tarafından 21 Haziran 2006 başlatılmıştır.

1. Asi Melek

Asi Melek Ziyaretçi

Herkes insanlığı değiştirmeyi düşünür. Ama kimse önce kendisini değiştirmeyi düşünmez.V.Hugo

2. Asi Melek

Asi Melek Ziyaretçi

Ölümden niye korkacağım ki? Ben varken o yoktur, o gelince de ben olmayacağım.
    MONTAIGNE

3. Asi Melek

Asi Melek Ziyaretçi

Sev seni seveni/Sana gönül vereni. Sevgin için geleni/Senin için öleni

4. Asi Melek

Asi Melek Ziyaretçi

Yiğitlik intikam almak değil tahammül etmektir. SHAEKESPEARE

5. Asi Melek

Asi Melek Ziyaretçi

Akıllı insan, düşündüğü her şeyi söylemez, fakat söyleyeceği her şeyi düşünerek söyler.
    ARISTOTELES

6. Asi Melek

Asi Melek Ziyaretçi

Yaşadıklarımdan ögrendiğim bir şey var: Yaşadın mı büyük yaşayacaksın, ırmaklara, göğe, bütün evrene karışırcasına.çünkü ömür dediğimiz şey, hayata sunulmuş bir armağandır.Ve hayat, sunulmuş bir armağandır insana.
    ATAOL BEHRAMOĞLU

7. Asi Melek

Asi Melek Ziyaretçi

Hakiki sevgi iyilik gördüğünde artmayan kötülük gördüğünde de eksilmeyendir"

8. Asi Melek

Asi Melek Ziyaretçi

Olgun insan güzel söz söyleyen değil,söylediğini yapan ve yapabileceğini söyleyen adamdır

9. Asi Melek

Asi Melek Ziyaretçi

Bir insanin yaşamından değerli bir şeyi yoksa, o insanin yaşamının da değeri yoktur.
    TAGORE

10. Asi Melek

Asi Melek Ziyaretçi

Dünya üç gündür; dün, bugün ve yarın. Dün geçti, yarın geleceği belli değil. Öyle ise bugünün kıymetini bil."

Sayfayı Paylaş