1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

BerzaH...~KaÇaK CaDı~

Konusu 'Aşk' forumundadır ve ~KaÇaK CaDı~ tarafından 21 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. ~KaÇaK CaDı~
    Cadı

~KaÇaK CaDı~ YOĞURDA SÜTÜ BOZUK DEDİM GİTTİ AYRAN OLDU.. Özel üye

Beğenileri:
    380
    Ödül Puanları:
    1.580
    Meslek:
    BİLGİSAYAR ÖĞRETMENİ..BİM PERSONELİ
    Banka:
    1.380 ÇTL
    Bisikletten düşmüş, kolunu bacağını kanatmış bir çocuğun acı içinde eve dönmesi ve bir de annesinden "Neden düştün sen haa!. Hiç akıllanmıyacak mısın?"; azarları içinde dayak yemesi gibi, her öksürdüğümde bir tütünü daha hayata sokuyordum.

[​IMG]Bugün de huyumdan vazgeçmezken ciğerlerim alarm verdi.. ve ne tesadüftür ki bütün alarmlar gibi kırmızı renkte!..

Ağzımı kapadığım elimde kanımı gördüm, o an sona doğru yaklaştığımı hissettim. Garip bir tebessüm sardı çehremi.. Olmuşla ölmüşe çare yok, hasta oldum ve öleceğim..

Günler aynı geçti, kimselere birşey demedim, hissettirmedim. İnsanların bana acıyan ve üzgün bakışlarının altında tebessüm eden iki dudak görmek istemedim..Allah için de sanırım hayırlı bir kul olamamıştım, emirlerinin çoğunu terketmiştim ve şimdi kalan sayılı günlerimde Hak yoluna dönmedim, dönemedim.. Evet Tanrı'dan utandım..

Sanırım şu an defnediliyorum, ne çok sevenim varmış.. Babamı görüyorum, üzgün,çok üzgün ve ağlıyor.. "Neden?"; diyor hıçkıra hıçkıra!.. Bu zamana kadar hiç bir yaptığımı beğenmeyen babam bu yaptığımı da beyenmemiş anlaşılan.. Napalım... Ne demiştim "olmuşla ölmüşe çare yok" ..
    Toprak atılıyor üzerime ve ben artık karanlıktayım, bundan sonrası muamma !..

Son düzenleyen: Moderatör: 15 Mayıs 2016

Sayfayı Paylaş