1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Beşiktaş güzel sözler

Konusu 'Güzel Sözler' forumundadır ve RUZG4R tarafından 26 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. RUZG4R
    Küstah

RUZG4R ÖylesinE ♔ Özel üye

Beğenileri:
    3.380
    Ödül Puanları:
    10.580
    Banka:
    561 ÇTL
    Beşiktaş sözleri

Beşiktaş‘Im Benim Biricik Sevgilim, Söyle Senden Başka Kimim Var Benim! Seninle Ağlarım Seninle Gülerim, Söyle Senden Başka Kimim Var Benim!

Övünmekte Çok Haklıyız Çünkü Beşiktaş‘Lıyız!

Karanlık Aydınlıktan Yalan Doğrudan Kaçar, Güneş Yalnızda Olsa Etrafına Işık Saçar, Unutma Doğruların Kaderidir Bu Yalnızlık, Kargalar Sürüyle Kartallar Yalnız Uçar!

Bu Sene Şampiyon Görelim Sizi, Ölmeden Mezara Koymayın Bizi, Korkutmaz Bizleri Musalla Taşı, Ölümüne Seviyoruz Biz Beşiktaş‘I!

Erkek Adam Renkli Takım Tutmaz..!

Beşiktaş‘Lı Olmayanlara Sesleniyorum; Birgün Bu Takımı Sevmeyeceksiniz Ona Tapacaksınız.

Ne Para Ne Araba Ne De Manita En Büyük Aşkımız Beşiktaş!

Basın Öne Egılmesın Aldırma Kartal, Aldırma.En Büyük Sen Degılmısın Aldırma Kartal, Aldırma Kartal Aldırma

Yakısır Sana Yakısır,Sana Sampıyonluk Yakısır,Sen Alemde Teksın, Degısılmezsın,Besıktas Sen Bızım Herseyımızsın!

Gel Gündüzle Gece Olalım Gel Gökyüzünde Yıldız Olalım Senınle Sampıyonluklara Kosalım Haydı Bastır Kara Kartal´Im

Besıktas Dıyerek Sana Yüz Vurduk,Sıyahın Yanına Beyazı Koyduk,Yıllardan Berıdır Hep Senın Olduk Besıktas Sen Bızım Her Seyımızsın

Bazen Hüzün,Bazen Kader Senın Sevgın Bır Ömre Bedel.Besıktas Sen Bızım Herseyımıssın

Gun Dogdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık Besiktasın Ugrunada Bayraklara Donandık Semtimiz Erkek Semti Asık Eder Herkesi Uzerimde Eksilmesin Bayragımın Golgesi İste Biz Kotu Gunde Hep Omuz Omuzayız Ovunmek Gibi Olmasın Biz Karakartallıyız

Yıllarca Kahrolsak Dertten Kederden!! Bilsekki Kellemiz Kopar Bedenden!! Askımız Harbiden Hemde Derinden!! Asla Vazgecmeyiz Besiktas Senden

Delıkanlı Adam Renklı Takım Tutmaz?Besıktasım Sen Bana Babamdan Kalan Mıras Degıl Ogluma Olan Borcumsun

Edırnenın Yolları Tastan, Varmı Büyük Beşiktaş´Tan

Yerlerde Süründük, Çok Gece Uyumadık, Stadın Önünde Betonda Yattık, Stad’larda İsmim, Kalelerde Resmim, Vazgeçtim Hayattan Beşiktaş‘Im İçin…

Öyle Bir Sevda Ki Tarif Edilmez, Kalplere Yazmışız, İnan Hiç Silinmez!

Dünya Hep Dönüyor, Ömrümüz Bitiyor, Beşiktaş Sevgisi Bizde Hiç Bitmiyor!…

Beşiktaş‘Lı İsen Öğün, Değilsen İtaat Et!

Edirne’nin Yolları Taştan, Varmı Büyük Beşiktaş‘Tan!

Delikanlı Adam Renkli Takım Tutmaz, Beşiktaş‘Im Sen Bana Babamdan Kalan Miras Değil Oğluma Olan Borcumsun…

1903′De Doldu Yürekler, Yer Siyah Gök Beyaz Şampiyon Beşiktaş!
    Yıllarca Kahrolsak Dertten Kederden, Bilsek Ki Kellemiz Kopar Bedenden, Aşkımız Harbiden Hemde Derinden, Asla Vazgeçmeyiz Beşiktaş Senden!

Fransa’da Doğdu Beşiktaş‘Lı Oldu, Helal Olsun Sana Pascal Nouma!

Semtimiz Erkekler Semti, Aşık Eder Herkesi, Üzerimde Eksilmesin Bağrağımın Gölgesi! İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız, Övünmek Gibi Olmasın Biz Beşiktaş‘Lıyız!

Bazen Hüzün Bazen Keder Senin Sevgin Ömre Bedel, Beşiktaş Sen Bizim Herşeyimizsin!

Beşiktaaaaşşşş Beşiktaaaaaaşşş Saldır Saldır Beşiktaş!

Beşiktaş Diyerek Sana Yüz Vurduk, Siyahın Yanına Beyazı Koyduk, Yıllardan Beridir Hep Senin Olduk, Beşiktaş Sen Bizim Herşeyimizsin!

Gel Gündüzle Gece Olalım, Gel Gökyüzünde Yıldız Olalım, Seninle Şampiyonluklara Koşalım, Haydi Bastır Karakartal’ım…

2. Sentinus
    No Mood

Sentinus Tengri Biz Menen!.. Özel üye

Beğenileri:
    3.784
    Ödül Puanları:
    8.080
    Yer:
    İstanbul
    Vay be :D miladdan kalma sözler :) duygulandım bir an :)

Sayfayı Paylaş