1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Beyaz topuklu ayakkabılar-hepsine bayılacaksınız:)

Konusu 'Moda' forumundadır ve dderya tarafından 15 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. dderya
    Ayyaş

dderya kOkOşŞ Süper Moderatör

Beğenileri:
    7.518
    Ödül Puanları:
    11.080
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir :)
    Banka:
    91 ÇTL
    En çok beğendiğim beyaz topuklu ayakkabı modellerini sizlerle paylaşacağım.
    Resimlere geçmeden önce şunu söylemek istiyorum ki, beyaz ayakkabılarla beyaz oje sürülmemesi gerekiyor.:him Giysimize göre renk seçebiliriz ama ben en çok kırmızıyı yakıştırıyorum. Zaten birçok moda çekiminde de önü açık beyaz topuklu ayakkabılarla kırmızı oje kullanılıyor. Tabii daha çok zarif ve parmakları sıkıştırmayan topuklu ayakkabılar için bu geçerli bence. Ama kesinlikle beyaz oje sürmek yok, gerçekten ayakkabının bütün güzelliğini kapatıyor ve şık görünmüyor. Evet, artık ayakkabılara bakabiliriz :P

Bu oje gerçekten yakışmış. incecik ve sade ayakkabıları çok seviyorum ama sanırım bunları günlük hayatta giymek için biraz yaş almam gerekiyor. Ve hiç rahat görünmüyorlar çok şık... :uyz:

Dantelli dolgu topuklu ayakkabıya da bayıldım. =vvvFakat gelin ayakkabısı gibi duruyor, hatta galiba gerçektenten de gelin ayakkabısı bu :D ama bilek kısmı çok güzel. ancak mini etekle giyilebilir, eğer o bilek kısmını kapatırsanız bu güzelim ayakkabıya hakaret etmiş olursunuz=CC

Bu dolgu topuklu beyaz ayakkabı da çok ama çoookkk güzel... Biraz kaba duran ayakkabıları çok seviyorum çünkü bileğinizi daha ince gösteriyor ve şirin oluyor bence.

Harika bir kombin. Ama beyaz ojeler hiç güzel durmamış...

kAşİf, TeBeSSüm ve KıRMıZı bunu beğendi.
  2. kAşİf
    Cesur

kAşİf Düşünmek lazım.. Moderatör

Beğenileri:
    6.751
    Ödül Puanları:
    9.080
    Meslek:
    kaşif
    Banka:
    2.465 ÇTL
    3. sıradaki ayakkabılar daha çok kırık bir ayağın alçıya alınmış hali gibi geldi bana..:)

TeBeSSüm bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş