1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Magazin Beyazıt Öztürk Hakkında Soruşturma

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve cemree tarafından 11 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. cemree
    Eğlenceli

cemree =)=) Süper Moderatör

Beğenileri:
    3.730
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    1.170 ÇTL
    Beyaz Show'un yapımcısı ve ünlü sunucu Beyazıt Öztürk ile Ayşe Çelik hakkında soruşturma başlatıldı.

Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı Beyaz Show'un yapımcısı ile ünlü sunucu Beyazıt Öztürk ve programda konuşan Ayşe Çelik hakkında soruşturma başlattı.

Başsavcılıktan yapılan açıklama şöyle;

"8 Ocak 2016 tarihinde yayımlanan Beyaz Show isimli programda terör örgütü propagandası yapıldığı iddiası ile ilgili olarak Cumhuriyet Başsavcılığımızca 09/01/2016 tarihinde soruşturma başlatılmıştır. Program CD'si incelemeye alınmış olup; program sorumlusu, canlı yayına bağlanan ve program sunucusu soruşturma kapsamına alınmıştır. "

dderya bunu beğendi.
  2. cemree
    Eğlenceli

cemree =)=) Süper Moderatör

Beğenileri:
    3.730
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    1.170 ÇTL
    Beyazıt Öztürk ve Ayşe Çelik Konuşması

A.Ç: İyi geceler

B: Nasılsınız?

A.Ç: Teşekkür ederim sağolun. Yalnız müsadenizle ben çok kısa konuşmak istiyorum.

B: Tabii.

A.Ç: Türkiye’nin Doğusunda, Güneydoğusunda neler olup bittiğinin farkında mısınız?

A.Ç: Burada doğmamış çocuklar, anneler, insanlar öldürülüyor. Sanatçı olarak, insan olarak bir şekilde siz de yaşananlara sessiz kalmamalısınız ve bir şekilde dur demelisiniz. Ayrıca birşey daha söylemek istiyorum. Ölen çocuklara sevinen zavallı insanlar var. Ben bu insanlara, daha doğrusu biz o insanlara hiçbirşey söyleyemiyoruz “yazıklar olsun” demekten başka.

B: Doğru.

A.Ç: Birşey daha söylemek istiyorum kusura bakmayın. Ben öğretmenim. Öğrencileri terk eden öğretmenlere seslenmek istiyorum. Bir daha oralara nasıl dönecekler? O güzel, masum, tertemiz yürekli çocukların yüzüne, gözlerinin içine nasıl bakacaklar?

Ben konuşamıyorum gerçekten… Burada yaşananları ekranlarda, medyada herşey çok farklı aktarılıyor. Yani gerçekten konuşamıyorum. Sessiz kalmayın. İnsan olarak biraz daha hassasiyetle yaklaşın. Görün, duyun artık bize el verin. Yazık insanlar ölmesin, çocuklar ölmesin, anneler ağlamasın. Söyleyeceklerim bu kadar çok teşekkür ederim.

B: Ayşe Hanım, bir alkış alalım önce Ayşe Hanım’a..

(o esnada salondaki izleyiciler alkışlıyor).

A.Ç: Aslında çok şey söylemek istiyorum. Duygu yoğunluğumdan dolayı hiçbir şey söyleyemiyorum.

B: Pardon duyamıyorum, pardon (alkışlardan ötürü)

A.Ç: Siz de fark ediyorsunuz sesim titriyor.

B: Farkındayız evet.

A.Ç: Bomba seslerinden, kurşun seslerinden insanlar sussuzlukla, açlıkla mücadele ediyor. Özellikle… yani.. (sesi titriyor) bebekler, çocuklar… Lütfen siz de duyarlı olun, sessiz kalmayın, rica ediyorum lütfen.

B: Çok çok teşekkür ediyoruz Ayşe Hanım. Öncelikle hassa..(cümle yarıda kalıyor)

A.Ç: Ben çok teşekkür ederim. Beni bağladığınız için.

B: Rica ederiz, rica ederiz ne demek. Hee..

A.Ç: Bir nebze de olsa sesimizi buradan duyurabildiysek ne mutlu bize..

B: Çok iyi yaptınız, çok teşekkür ediyoruz. Hassasiyetiniz için de ayrıca size çok teşekkür ediyoruz gerçekten de ..Elimizden geldiğince de, duyurabileceğimiz yerlerden biz de elimizden geleni yapmaya gayret ediyoruz, emin olun. Ama bu söyledikleriniz bir kere daha bize ders oldu. Daha da fazla yapmaya gayret edeceğiz. Buradan oradaki herkese selam olsun. İnşallah en kısa zamanda bütün o söylediğiniz barış dilekleri bizim için de geçerli, biz de diliyoruz.

En kısa zamanda bütün bunlar çözülsün istiyoruz. Çok teşekkür ederiz Ayşe hanım,

A.Ç: Ben teşekkür ederim.

B: Sağolun. Elinize yüreğinize sağlık. Teşekkür ederiz.

(Ayşe hanım programdan ayrılır…)

B: Evet devam edelim. Peki. Kaldığımız yerden. Ama gerçekten Ayşe Hanıma çok çok teşekkr ediyoruz. Sağolsun. Yani bütün bunların birşekilde konuşuluyor olması da lazım. Yeri, zamanı, neresi olursa olsun bazı şeylerin dile getiriliyor olması lazım. Hee Bugün Ayşe hanım yarın bir başka birisi, başka bir yerlerde, başka programlarda… Sesinin titremesi bile bence bence bir alkışı daha hakediyor gerçekten.

3. Katip
    Hoşgörülü

Katip Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    2.395
    Ödül Puanları:
    5.580
    Meslek:
    ?
    Yer:
    Uzaklarda ...
    Banka:
    91 ÇTL
    Yirmi yaşlarındaki çocuk saydıkları pkk silahçılarını yutturmaya kalktı Ayşe Çelik tüm Türk halkına.Çocuk dedikleri ellerinde silah askerimize polisimize kurşun sıkıyor,bu nasıl çocuk anlamadım... Ha birde Ayşe Çelik denilen şahıs öğretmen değil. Tam bir pkk propandacısı ve yandaşçısı.

bivatandaş bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş