1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

bilgi Paylaşıldıkça Çoğalı-lütfen yardım

Konusu 'Excel Çalışmaları' forumundadır ve beytullahates tarafından 14 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

1. beytullahates

beytullahates Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    arkadaşlar benim excel le ilgili bir sorunum var formdaki tüm arkadaşlara bilhassa yardımcı olacaklara şimdidenn teşekkür ediyorum;

sorunum Şu;
    excelde bir tablo oluşturmak istiyorum. tablomda kişi ismi, verdiğim nakit tutarı, tarih, veriliş nedeni, g,d, değerler olan bir tablo bunu oluşturmaktaa bir sorun yok, anacak ben bu tablodaki değerleri isimleri geçenlerin dasyalarına yazdırmak istiyorum. ve her defasında bir alt satıra insin istiyorum. örneğin verileri işlediğim sayfada on kez ve başka başka tarihlerde para çıkışı olmuş bu para çıkışlarından 4 tanesi a kişisine ait olsun ben a kişisinin sayfasına girdiğimde ilk alınan para en üstte sonra artan tarih sıralamasına göre diğer üçü yazılsın istiyorum.. çok araşştırdım yanıt bulamadım paylaşım için çaba harcayan arkadaşlara tekrar çok teşekkkür ederim...

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.354
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.771 ÇTL
    Örnek tabloyu üzerinde açıklamalar yazarak cerezforum[at]hotmail.com adresine gönderir misiniz?

3. beytullahates

beytullahates Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    slm Kardeş.cevabınız için teşekkür ederim. cevabınızda bahsetmiş olduğunuz tabloyu hazırladım. ancak bir formda ilk defa bi konu açıp yazıştığımdan dolayı dosya nasıl gönderilir bilgim yok. ayrıca okadar yabancı kalmışımki formlara isminizi dahi öğrenemedim. tekrar dosya nasıl göönderilir yardımcı olursanız sewinirim.. teşekkürler...

4. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.354
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.771 ÇTL
    Mail adresi vermiştim. yani sizin mail adresinizden verdiğim adrese gönderebilirsiniz.

cerezforum[at]hotmail.com

[at] yazan alana @ işareti gelecek. Spam listesine düşmemesi için mail adresini bu şekilde yazdım :)

5. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.354
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.771 ÇTL
    Dosyanıza baktım ancak formülle belirli kişilerin verilerini belirli sayfalara çekme olayı ile ilgili formül uyarlayamadım. Makrolarla yapılabilir ancak ben bu konuda uzman değilim maalesef.

6. beytullahates

beytullahates Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    kardeş çokk teşekür ederimm alakann içinn.. inşaaalah sorunuma bii çözüm bulabilirim.

Sayfayı Paylaş