1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Bilgisayar Programcılığı Staj Raporu

Konusu 'Programlama Dilleri' forumundadır ve Suskun tarafından 25 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

1. Suskun

Suskun V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    6.230
    Yer:
    Türkiye
    Banka:
    2.052 ÇTL
    Bilgisayar Programcılığı Stajı Hakkında Bilgi , Bilgisayar Programcılığı Staj Konuları ve Staj Defteri örnekleri

Bilgisayar programcılığı staj hakkında bilgiler ve staj defteri örnekleri;

Staja başladınız, neler yapabilirsiniz...

Stajınızın ilk günü iş arkadaşlarınızla tanışın, iş ortamındaki malzemeleri tanıyın, ofisi tanıyın. Gittik arkadaşlarla tanıştım şöyle yaptım böyle yaptım yazın. Stajınızın her günü için ayrılan sayfaya 10 satırdan az yazmamaya gayret gösterin.

Sonraki günlerde kendi kendinize problem yaratın ve çözüme kavuşturun. Mesela bilgisayarın sesi çıkmasın ertesi gün bilgisayar kendiliğinden kapansın, sonra internete bağlanmasın. Eğer aklınıza sorun gelmezse format atın, driver yükledim gerekli programları yükledim vs. Zorda kaldıkça format attım yazın. Yazılım konusu da yazmanız gerekirse bir gün müşteri kayıt formu oluşturdum diyebilir, ertesi 2. gün müşteri düzenleme tablosuyla uğraştım yazabilirsiniz. Üretmiş olduğunuz senaryoları uygulayın ve sonuçlarınızı defterinize yazın. Aksi halde staj sınavlarında zor durumda kalabilirsiniz. Veya bazı problemleri iki kere yazın ama tabii ki yazdıklarınız denedikleriniz diğerinden farklı olsun.

Dosyalar 5 adet Word dosyası şeklindedir. Zipli dosyayı açtığınızda 5 adet staj dosyası örneği karşınıza çıkacaktır.

Boyut: 358 Kb

Staj dosyalarını indirmek için [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

2. salih54

salih54 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    120
    Banka:
    0 ÇTL
    Bu dokümanların linkini yeniler misiniz arkadaşlar ?

3. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.366
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.922 ÇTL
    Bilgisayar programcılığı ile ilgili staj dosyası ile ilgili linkler yenilendi.

Sayfayı Paylaş