1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

bilgisayarım dışarıya bilgi sızdırıyor

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve düşünceli tarafından 19 Eylül 2007 başlatılmıştır.

1. düşünceli

düşünceli Katılımcı

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    1 ÇTL
    arkadaşlar bilgisayarımın başka bilgisayarlara dosya aktarı mı yaptığından şüpheleniyorum. Bundan nasıl emin olabilirim acaba yardımcı olurmusunuz.????

Nasıl şüphelendiğim konusunda kısa bir bilgi vereyim isterseniz :" PC Inspector smart recovery" isimli bu forumdan aldığım hafıza kartından resim kurtarma programıyla dijital fotoğraf makinemin hafıza kartıyla bayağı bi resim kurtardım. Sonrasında programın kendi oluşturduğu klasörden resimlerimi kes-kopyala yöntemiyle taşırken bu programın başka bir program tarafından kullanıldığını bu programı kapatıp yeniden denemem gerektiği uyarısı aldım. Bu klasörü kullanan programın explorer exe.olduğunu gördüm. Sizce şüphelerimde haklımıyım.

2. Celal28-

Celal28- Forum Gururu

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Bilgisayar Teknik Elemanı Ek Olarak Fotoğrafçılık
    Yer:
    FINDIKCI:)
    Banka:
    2 ÇTL
    Hayır,O Hatayı Ben Resim Kayderkende Veriyor Bazen Korkulacak Panik Yapılacak Bir Durum Yok Eğerki Haladır Şüphelerin Devam ediyorsa Virüs Programınla Bir tarat 3-4 tane Değişik Virüs Programıyla Bilgisayarını Tarat Zararlı Bişey Bulacakmı? Bulursa Nerde Sorun Olduğuna Bir Bak,Bulmazsa Boşuna panik Yapma ?

3. düşünceli

düşünceli Katılımcı

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    1 ÇTL
    sorun gözükmüyor. Peki bilgisayarıma giren ve çıkan girdileri nasıl bakabilirim acaba

4. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.358
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.820 ÇTL
    Xp'de zaman zaman bu ifade ile karşılaşabilirsiniz. Programın iki kez çalıştırılmama esasına dayalı olarak bazen açılıp kapatılan program takas dosyasında oluşan bir hata sonucu aktif durudma kalabilir. Bu durumda aynı programı tekrar kullanmaya çalıştığınızda böyle bir hata alırsınız.

5. düşünceli

düşünceli Katılımcı

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    1 ÇTL
    Ben panik yapmış olabilirim ama yinede rahatsız oldum.

Sayfayı Paylaş