1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Bilgisayarınız Size Özel...TuneUp Utilities 2009

Konusu 'Resimli Program Anlatımı' forumundadır ve YounG_MaN tarafından 14 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1. YounG_MaN

YounG_MaN Usta

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    Windows İşletim Sistemine Konu Açmıştım Ve Bunu Önerdiler Ama sadece Link Olarak Açıklamasız.Açıklamaların ve Resimlerin Alayı Bana Aittir.

Bu Programla Bilgisayarınızı Kendinize Özel Yapabiliyorsunuz.Ben Açılıştaki Şu Mikrosoft Corparadition Yazısının Arkasındaki Siyah ve boş Alanı değerlendirmek istedim Aynen Şu Şekil

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

1-İndirdikten Sonra Kuruyoruz. Nex -> Next hesabı..

2-Programı Açalım. Karşımıza çıkana Continue Testing Diyelim Ve Porgramı tekrar Açalım.

a-) Customize Windows

b-) TuneUp Styler

c-) Yazamıcam Resme Bakın [​IMG]

d-) Add ve Load boot screen from a fle

e-) Benim Siyah beyaz yazan resmi koyduğum gibi resim seçin...Ve Aç Deyin.

f-) Renk Ve konum Ve Boyut Ayarları .. [​IMG][​IMG]

g-) Kayıt Edin..

2. YounG_MaN

YounG_MaN Usta

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    h-) Yüklemeyi Sakın Unutmayın..:[​IMG]

Ardından Bilgisayarınıza Başlatdan bİ Yeniden Başlat deyinde Yavrucağız kendine geliversin [​IMG]

Yalnız bu programın sadece bu özelliğini buldum ve paylaştım sizde Karıştırarak Bulabilersiniz [​IMG]

NOT : Kendi Pc De Denedim Oldu Ayrıca Sildim Eski Halıne Geri Getirdim Bi Sorunlada Karşılaşmadım.
    Not: Herhangi Bir Sorun Karşısında Sorumluluk Bana Ait Değildir.

Önemli : Ayrıca TuneUp programını Online Cs oynayanlara tavsiye etmiyorum biraz önce karşılaştım.SXE açılmıyor TUKERNEL.EXE HATASINI VERİYOR SEBEBİ İSETuneUp programıda TUKERNEL.EXE yi kullanıyor.
    Saygılarımla..İyi Forumlar.

Sayfayı Paylaş