1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Bilgisayarınızın Hızı Artsın Speeditupfree

Konusu 'Yazılım / Donanım / İşletim Sistemleri' forumundadır ve karaser_1 tarafından 29 Ocak 2008 başlatılmıştır.

1. karaser_1

karaser_1 Katılımcı

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    620
    Banka:
    0 ÇTL
    arkadaşlar size muhteşem bir program neden derseniz hem bedava hemde çok kullanışlı

full bilgisayar optimizasyonu ile bilgisayarınız hızdan uçsun.işaretlediğim tuşlara basarak bilgisayarınızı komple optimize edin

Diskinizi birleştirin ve optimize ederek en yüksek performansı yakalayın üreticinin bu konudaki açıklamasına göre % 300 lere varan hızlanma sağlayan yeni versiyon (2007) teknoloji kullanılıyormuş. (It works by using New 2007 Hard-Disk optimization technology that allows your computer to read data up to 300% faster from your Hard Drive.)resimde işaretli

internet izlerini temizleyerek tam bir gizlilik ve temizlik.resimde işaretli

Bu özelliklerin hepsini ayrı ayrı programlarla yapmanıza gerk kalmadı. Ram hızlandırıcı, disk birleştirici,internet temizliği, bilgisayar açılış -kapanış hızlandıılması, ve tümbilgisayar optimizasyonu sayesinde bilgisayarınızın performansını maksimuma çıkarın.
    serial derdi olmayan hem de 2007 de çıkmış bu programı kaçırmayın.fazla ayrıntıya girmedim çünkü program kendisi hallediyor.

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

2. KartalKaan

KartalKaan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    170
    Banka:
    0 ÇTL
    bu tür programlar hdd nin ayarlarıyla oynadığı için zararı olabiliyor.ben ne zaman bunları yapsam bilgisayar göçüyor....

Sayfayı Paylaş