Bilinç Altı Temizleme Müziği

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör

1 Saat Bilinç Altı Temizleme Müziği | Meditasyon | Rahatlama | Yoga, Su Sesi, Rahatlık, Uyku, Spa

BİRAZ RAHATLAMAYA MI İHTİYACINIZ VAR?
İŞTE ARADIĞINIZ ŞEY BURADA.

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Haha merak ettim ya bende niye açılmıyor :/

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Anladığım kadarıyla alttan bizim duyamayacağımız sesle biri bir şeyler söylüyor ve bizi rahatlatmaya çalışıyor, biz sadece müziği duyuyoruz. Böyle müzikler bir ara bayağı popülerdi hatırlıyorum hatta üniversite sınavına hazırlanırken özellikle dinlenen şeyler vardı özgüven ve motivasyon için. Ama ben biraz pimpirikliyim güvenemiyorum bir türlü. Sonuçta youtube'tan alelade açtığımız bir vidyo. Belki alttan başka şeyler söylüyor bilinçaltımızı bambaşka bir şeye programlıyor, bilemeyiz ki..

TeBeSSüm

Pamuk Prenses ツ
Süper Moderatör
Takım
BEŞİKTAŞ
Olayi abartmayin ya su sesi, piyano ve huzur var o zaman sarki da dinlemiyelim :P

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Anladığım kadarıyla alttan bizim duyamayacağımız sesle biri bir şeyler söylüyor ve bizi rahatlatmaya çalışıyor, biz sadece müziği duyuyoruz. Böyle müzikler bir ara bayağı popülerdi hatırlıyorum hatta üniversite sınavına hazırlanırken özellikle dinlenen şeyler vardı özgüven ve motivasyon için. Ama ben biraz pimpirikliyim güvenemiyorum bir türlü. Sonuçta youtube'tan alelade açtığımız bir vidyo. Belki alttan başka şeyler söylüyor bilinçaltımızı bambaşka bir şeye programlıyor, bilemeyiz ki..
Neye programlıyor olabilir?
Bak ben böyle birşeyi ilk kez duydum ve çok şaşkınım.