1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Bilme Seni Sevdiğimi..

Konusu 'Aşk' forumundadır ve yaren* tarafından 25 Haziran 2012 başlatılmıştır.

1. yaren*
    Neşeli

yaren* Herşey olması gerektiği gibi ;) Özel üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    4.480
    Yer:
    Kimseye ihtiyacım yok ben kendime bile fazlayım...
    Banka:
    416 ÇTL
    Bilme Seni Sevdiğimi
    kal ya da gitme
    sevda yasaklara tutsak oldu

Seni sevmesi ne güzel; ama sen bunu bilmeyeceksin!!! Senin için sıradan biri olacağım ben…
    Ben senin için delirirken, sen benden bihaber olmalısın!...
    Seni sevmesi ne güzel. Sen bunu bilmeden… Arada bir göz göze gelmek ve neden sonra anlarsın diye gözleri kaçırmam, anlamsız bir acelecilik sarması bedenimi, hazan mevsimini, hani o kasvetli havaları sevmem, Onur Akın’dan “seviyorum seni” yi dinlemem ellerim cebimde, adın dilimde hoyratça ve yalnız dolaşmam…
    Hepsi senle güzel, ama sen bunları bilmeden… Saf aşkın en doruk noktası bu işte: Ben senin için deli olup gebermeliyim ve sen bunun için kılını bile kıpırdatma…
    Seni sevdiğimi bilme… dahi iyi…
    Bilme her gece rüyalarıma girdiğini, bir paket sigarada dumanını içime çektiğimi,seni ciğerlerime hapsettiğimi, sigaramı ve bütün ömrümü bitirmeni, acı çekmemi, ağlamamı çocuklar gibi, sarhoş olmamı zil zurna, bir karasevdanın karamsarlığında boğulup gitmemi, yani sevdamı, yani ömrümü, yani seni..
    Bilme..
    Bilme daha iyi bu sevda…

2. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.772
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer: