Bioshock Infinite'in alternatif kapağı seçildi

Foreign

Katılımcı
Katılım
6 Tem 2012
Mesajlar
201
Beğeniler
0
#1
Yayınlandığı ilk günden beri oyuncular tarafından büyük tepki toplayan ve serinin yaratıcı Ken Levine'ı bile açıklama yapmak zorunda bırakan kapakla ilgili tartışmalar bugün bir nebze de olsun yumuşayabilir.Irrational Games bildiğiniz üzre, kapağın tepki çekmesi sebebiyle hazırladığı alternatif kapakları oyuncuların oylamasına sunmuş ve oyunun ikinci kapağının seçimini oyunculara bırakmıştı. Demokrasinin sayıca üstün olan azınlıkların sözünün geçtiği bir sistem olduğunu göz önünde olduğunu bir kez daha kanıtladı bu oylama.

Yukarıda da gördüğünüz, soldaki Songbird'lü alternatif kapak, tüm oyların %38'ini elde ederek birinci seçildi, ikinci gelen kapak ise oyların %26'sını aldı.

Oyunun raflarda göreceğimiz kapağı ilk duyurulan ve yukarıdaki görselde sağda yer alan kapak olsa da, oyunu satın aldıktan sonra arkasını çevirip alternatif kapak ile değiştirebileceğiz.

Oyunların artık dijital olarak satın alınma oranlarının kutulu satın alma oranlarından fazla olduğunu düşünürsek, bunun bu kadar olay haline getirilmesi en başından beri anlam veremediğimiz bir şeydi. Öte yandan kişisel görüşüm bu kapağın, asıl kapaktan bile kötü olduğu yönünde. Elizabeth'li kapak varken seçilen bu olmamalıydı. Acaba kaçımız oyunu aldıktan sonra kapağı değiştireceğiz, orası da ayrı bir merak konusu.
 
Top