1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Bir Anı

Konusu 'Çerez Hatıra Defteri' forumundadır ve merakettim tarafından 3 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

1. merakettim
    Ecinni

merakettim Öpözel Üye :*

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    2.230
    Meslek:
    Ne iş olursa yaparım abi
    Yer:
    leşim ANKARA:)
    Banka:
    1.432 ÇTL
    Ben biraz kötü bi anı anlatayım.Eskilerden Melek'i biliyorsunuz.Sohbet odasına girmiş,yav sabah bakıyorum sohbet odasında.1 saat geçti,2 saat derken 5-10.... 1 gün geçti aradan hala sohbet odasında.Ben de uyarmak niyetinde aynen şu şekilde özel mesaj gönderdim."S.a. kardeş.Sohbet odasına girdiğinde,sol üstteki çarpıyı tıklamadan çıkmışsın heralde.Bu sebepten sen sohbet odasında olmadığın halde sohbet odasında görünüyorsun" dedim.Vallahi de başka bişey değildi amacım çünkü benim de başıma geldi.
    Gönderdiği mesaj bende kalsın ama pişman oldum vallahi.Bukadar aşağılanacağımı tahmin etmiyodum.Özür felan dilesek de,durumu kurtarmaya çalışsam da nafile.O günden sonra forumdan soğudum.Ayıptır söylemesi bu sebepten nadir uğruyorum.

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.354
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.771 ÇTL
    Aslında bu bölüm mesaj halindeyken bu bölümün altına bişeyler karalamayı düşünmüştüm ancak şimdi kısmet oldu :) Bu olayı aşmıştınız hatırladığım kadarıyla merakettim. Belki başka birşeydir soğutan :)

Teşekkürler siteye katkın ve sitede renklerin var. Hep kalıcı olman dileğiyle.

3. CeBuR
    Keyifli

CeBuR [maximum hokeli] Özel üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    2.330
    Meslek:
    657/1
    Yer:
    artvin
    Banka:
    280 ÇTL
    merakettim herzaman yanlış anlaşılmalar oluverir ..
    benimde bi arkadaşım facede bi arkadaş buldu ( nihayet dedik ) selam yazdı ben biyere gittim arkamdan kıyamet koptu
    meğer oda ona a.s yazmış bizimkide yanlış anlamış artık gerisini sen düşün :) sonra oda faceye bir daha girmedi :)

senden öğrenmek istediğim çok şey var bu yüzden daha sık görüşelim bence :)

4. nazlıtopal

nazlıtopal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    gecmıse :(((

Sayfayı Paylaş