Bir Bayanı En İtici Yapan Şey Nedir?

Bir Bayanı En İtici Yapan Şey Nedir

• Toplam katılan
    11
Zaman zaman hani şöyle olsa daha iyi ama nabalım deriz. Peki bu olursada asLa oLmaz dediğiniz ne var?

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
"Küfür Etmesi, Argo Sözler Sarfetmesi "

Hiç bir kıza yakıştıramam gerçekten çok itici oluyorlar küfüre karsıyım hatta öyle kızlarla arkadaslık etmem o derece :P

Gizemli Cadi

Forum Onuru
Bence bakımsız olması..dişleri sararmış ,saçları yağlı ,terlemiş ve ter kokan üstü başı pasaklı bir kadından kimse hoşlanmaz bence.;).Yanlız dikkatinizi çekerim ESKİ demiyorum....bazı kadınların kıyafetleri eskidir ama mis gibi kokar..:D

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
bayların tarafından düşünürsem birincisi daha sonra küfür ve argo gelir:) nedense güzellik olmazsa olmas çünkü;)

Bence bakımsız olması..dişleri sararmış ,saçları yağlı ,terlemiş ve ter kokan üstü başı pasaklı bir kadından kimse hoşlanmaz bence.;).Yanlız dikkatinizi çekerim ESKİ demiyorum....bazı kadınların kıyafetleri eskidir ama mis gibi kokar..:D
Ya öyle bir anlattın ki midem bulandı evet böyle birini istemem :D
itiraf ediyorumm :D:D

aslıhan35

Katılımcı
şıkların bi çoğu makul derece kabul edilebilir bence.zeki olup argoyu bile yerinde kullanabilen süper mizah kadınlar var.ama bi kadının aptal olması kadar kadını itici yapabilen başka bi şeçenek düşünemiyorum:)