1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Magazin "Bir Daha 'Popo' Polemiğine Girmem"

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Papatya tarafından 4 Eylül 2012 başlatılmıştır.

 1. Papatya

  Papatya MEN SEBETE NEBETE... Süper Moderatör

  Katılım:
  6 Ağustos 2012
  Mesajlar:
  17.117
  Beğenileri:
  6.454
  Ödül Puanları:
  11.080
  Cinsiyet:
  Kadın
  Yer:
  Seattle.
  Banka:
  175 ÇTL


  Daha çok verdiği cürretkar pozlarla ve frikiklerle gündeme gelen Zeynep Yılmaz, mücevher işine gireceğini açıkladı.

  Popçu Tuğba Ekinci ile girdikleri 'popo' polemiği ile bir süre magazin gündeminin başına oturan Zeynep Yılmaz, Çeşme'de tatil yapıyor.

  Tatil için geldiği Çeşme'de poz veren Yılmaz, oldukça mutlu görünüyordu. Artık polemiklerden uzak durduğunu belirten Zeynep Yılmaz, "Tuğba Ekinci ile olan popo polemiği bana bir artı getirmedi. Bu piyasada bazıları bazılarını kullanmaya çalışıyor ve benim üzerimden prim yaptılar. Artık yeni iş alanlarına yöneliyorum, mücevher işinde olacağım" dedi.

  UYUŞTURUCU OPERASYONUNDA GÖZALTINA ALINMIŞTI

  Yaklaşık bir ay önce İstanbul Emniyeti'nin düzenlediği bir operasyonda uyuşturucu kullanmak suçlaması ile gözaltına alınan Zeynep Yılmaz'ın ifadesi alınmıştı.

  İstanbul polisi, söz konusu operasyon kapsamında 6 ay takip ettiği torbacılarla bağlantılı olarak, aralarında yapımcı İzzet Öz, Verda Penso, eski Türkiye Güzeli Zeynep Yılmaz'ın da olduğu 18 kişiyi gözaltına almıştı.

  Zeynep Yılmaz, emniyet'teki ifadelerinden sonra aynı akşam serbest bırakılmıştı. Serbest bırakılan Yılmaz, basında kendisi ile ilgili çıkan haberler üzerine avukatı aracılığı ile açıklama yapmıştı.

  Yapılan basın açıklamada Yılmaz'ın avukatı Canan Acar basında çıkan iddialarla ilgili "Her ne kadar dün basında şüpheli olarak gözaltına alındı dense de yapılan soruşturma kapsamında kendisinin ifadelerine başvuruldu ve serbest bırakıldı. Şüpheli sıfatı ile ifade verdi. Gözaltına alınan diğer ünlüler ile yapılan telefon görüşmelerinde dinlemeye takıldığı için ifadesine başvuruldu. Olayın öyle olmadığı ortaya çıktı. Kendisi ile ilgili herhangi bir bulgu bulunmadı" denmişti.

   

Sayfayı Paylaş