Bir elestiride benden olsun

Hazangülü

Forum Onuru
Beni nasil bilirsiniz basligindaki konu

Aslinda herkes te bilirki bir cenaze olayi olunca imam yada hoca yanina insanlari toplar ve ölen kisi icin sorar nasil bilirsiniz diye
orda herkes bir agizdan Allah rahmet etsin iyi biri idi diye yanit verir :)))

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Valla ben seni forumun ilk gününden beri buralarda görüyorum, Beraber başladık kısacası. Beraber bitireceğimize inandığım üyelerden birisin. Forum tutkunu ve şiirseversin. Kişisel özelliklerini bilemiyorum çünkü yeterince tanımıyorum ama kötü niyetli biri olmadığını biliyorum saf ve temizsin.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Takım
GALATASARAY
Eleştiri olmasın ya neden eleştiri olsun. Senin eleştirilecek yanın olduğunu sanmıyorum. Hakikaten forum kurluşundan itibaren burda olan ve çok önemli mazeretleri olmadıkça hiç ayrılmayan yöneticilerimizden. İyiki varsın ve bizim için değerlisin. Birlikte başladık birlikte devam edicez.

Kelebek beraber başladık beraber bitireceğiz demiş ama ben forumu bitirmeyi düşünmüyorum. Bi gün çocuklarımız da olduğunda burda olmamız dileği ile :))))

sen bu formun yeşim ablasısın:)konuşmuşluğumuz olmasada sıcakkanlı gibisin;)katılımcısın.ayrıca bu forumun en leri ve eskilerindensin:D

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
sıcakkanlısın...canımsın...ablamsın...forum için elinden geleni yapansın..seni seviyorum ablamm...iyiki varsın...iyiki benim ablamsın...

wien06

V.I.P
V.I.P
Bu forumda kalici olmamdaki etkenlerden biride sensin Yesim. Seni tanidigim kadariyla dürüst, sicak kanli ama bunun yaninda dogru bildigi konuda her türlü (íyi veya kötü) elestiriyide yapan bir kisilige sahipsin.

sen cansin beni bu forma getiren sensin:) ilk baslarda salladim takmadim fazla forum felan bilyiorsun girmem pek fazla nete ama sana güvendim icin ve seninde söyledin gibi burasi kaliteli düzgün bir forum oldu icin üye olduk:) sen benim yengemsin canimsin bitanesin kelimeler yetmez antalmaya seni özelimsin, senin bende olan hakkini vermem ben sana, tesekkür ediyorum burda herkesin icinde sana:)

merakettim

Öpözel Üye :*
sen bu formun yeşim ablasısın:)konuşmuşluğumuz olmasada sıcakkanlı gibisin;)katılımcısın.ayrıca bu forumun en leri ve eskilerindensin:D
Sen bu forumun Yeşim Abla'sısın Yeşim abla:)

Aslında kullanıcı ismini değiştirebilme gibi bir şansım olsa adını "Güleç" koyardım.:) Çünkü hep gülüyorsun.:D