1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Bir elestiride benden olsun

Konusu 'Beni Nasıl Bilirsiniz ?' forumundadır ve Hazangülü tarafından 6 Eylül 2008 başlatılmıştır.

1. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    Beni nasil bilirsiniz basligindaki konu

Aslinda herkes te bilirki bir cenaze olayi olunca imam yada hoca yanina insanlari toplar ve ölen kisi icin sorar nasil bilirsiniz diye
    orda herkes bir agizdan Allah rahmet etsin iyi biri idi diye yanit verir :)))

2. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Valla ben seni forumun ilk gününden beri buralarda görüyorum, Beraber başladık kısacası. Beraber bitireceğimize inandığım üyelerden birisin. Forum tutkunu ve şiirseversin. Kişisel özelliklerini bilemiyorum çünkü yeterince tanımıyorum ama kötü niyetli biri olmadığını biliyorum saf ve temizsin.

3. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.358
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.820 ÇTL
    Eleştiri olmasın ya neden eleştiri olsun. Senin eleştirilecek yanın olduğunu sanmıyorum. Hakikaten forum kurluşundan itibaren burda olan ve çok önemli mazeretleri olmadıkça hiç ayrılmayan yöneticilerimizden. İyiki varsın ve bizim için değerlisin. Birlikte başladık birlikte devam edicez.

Kelebek beraber başladık beraber bitireceğiz demiş ama ben forumu bitirmeyi düşünmüyorum. Bi gün çocuklarımız da olduğunda burda olmamız dileği ile :))))

4. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Ben arada uğrarım :P

5. CiMCiMe

CiMCiMe Usta

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    yan kesicilik
    Yer:
    evden
    Banka:
    6 ÇTL
    sen bu formun yeşim ablasısın:)konuşmuşluğumuz olmasada sıcakkanlı gibisin;)katılımcısın.ayrıca bu forumun en leri ve eskilerindensin:D

6. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.780
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    377 ÇTL
    sıcakkanlısın...canımsın...ablamsın...forum için elinden geleni yapansın..seni seviyorum ablamm...iyiki varsın...iyiki benim ablamsın...

7. incikk

incikk Uzman

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    En GüzeL HayaLLerdeN..!
    Banka:
    1 ÇTL
    Uzun lafın kısası İyiki varsın yeşim abla çook sıcak kanlı bir insansın tanıdık tanımadık herkeze hoşgörülüsn

8. wien06

wien06 V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Viyana
    Banka:
    292 ÇTL
    Bu forumda kalici olmamdaki etkenlerden biride sensin Yesim. Seni tanidigim kadariyla dürüst, sicak kanli ama bunun yaninda dogru bildigi konuda her türlü (íyi veya kötü) elestiriyide yapan bir kisilige sahipsin.

9. AngeL

AngeL Usta

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    2 ÇTL
    sen cansin beni bu forma getiren sensin:) ilk baslarda salladim takmadim fazla forum felan bilyiorsun girmem pek fazla nete ama sana güvendim icin ve seninde söyledin gibi burasi kaliteli düzgün bir forum oldu icin üye olduk:) sen benim yengemsin canimsin bitanesin kelimeler yetmez antalmaya seni özelimsin, senin bende olan hakkini vermem ben sana, tesekkür ediyorum burda herkesin icinde sana:)

10. merakettim
    Ecinni

merakettim Öpözel Üye :*

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    2.230
    Meslek:
    Ne iş olursa yaparım abi
    Yer:
    leşim ANKARA:)
    Banka:
    1.432 ÇTL
    Sen bu forumun Yeşim Abla'sısın Yeşim abla:)

Aslında kullanıcı ismini değiştirebilme gibi bir şansım olsa adını "Güleç" koyardım.:) Çünkü hep gülüyorsun.:D

Sayfayı Paylaş