1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Bir Erkegin Aşki

Konusu 'Erkeklerin Dünyası' forumundadır ve Hazangülü tarafından 19 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

1. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    Olay Ingiltere'de geçiyor: Yasli bir bey, sabah erken evinden çikmis, yolda

ilerlerken, bir bisikletlinin kendisine çarpmasi ile yere yuvarlanmis ve hafif yaralanmis.

Sokaktan geçenler yasli beyi hemen en yakin saglik birimine ulastirmislar. Hemsireler,

adamcagizin yarasina pansuman yapmislar,ama 'biraz beklemesini ve röntgen çekerek

her hangi bir kirik veya çatlak olup olmadigini inceleyeceklerini' söylemisler.

Yasli bey huzursuzlanmis,'acelesi oldugunu, istemedigini söylemis.

Hemsireler merakla acelesinin sebebini sormus. Adamcagiz da karim huzur evinde

kaliyor her sabah onunla kahvalti etmeye giderim, geç kalmak istemiyorum' demis.

Karinizin, siz gecikince merak edecegini düsünüyorsunuz herhalde' Demis hemsire.

Adam üzgün bir ifade ile 'ne yazik ki karim Alzheimer hastasi ve

benim kim oldugumu bilmiyor' demis. Hemsireler hayretle 'madem sizin kim oldugunuzu bilmiyor

neden hergün onunla kahvalti yapmak için kosusturuyorsunuz' demisler.

Adam buruk bir sesle 'ama ben onun kim oldugunu biliyorum' demis

Sayfayı Paylaş