1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Bir hazan gelip geçiyor, aşk içinde bitiyor!

Konusu 'Mustafa CİLASUN' forumundadır ve MustafaCİLASUN tarafından 27 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. MustafaCİLASUN

MustafaCİLASUN Twitter:@mustafacilasun Özel üye

Beğenileri:
    729
    Ödül Puanları:
    3.830
    Meslek:
    Kamuda yönetici- http//www.facebook.com/mcilasun
    Yer:
    Kayseri
    Banka:
    0 ÇTL

Bazen hislerimi yazmayı diliyorum
    Sinem hicran içindeyken, nefesin garipleşirken, gözler yaş dökerken
    Yazmalıyım diyorum ve fakat sukut etmeryi daha değerli buluyor vesabrediyorum
    Ne vakit telime dokunan bir lahza olsa, mızrabın sesi içimi buksa, olsun diyoriçimi çekiyorum

Sessiz ve yüksek yerleri diliyorum
    Alıp başımı ve sinemi bırakmayan sancıları sual ediyorum
    Kalbimi titreten, haşyetin hassasiyetini ruhuma zerkeden esininefesleniyorum
    Bir gün ama bir gün sürur içinde temaşa etmeyi ve huzuru terennüm eylemeyiümitle bekliyorum

Hazan resimlerini ne hikmetse severim
    Yere düşen yaprağın melalini merak ederim, çiğnenen karıncaya ne derim
    Erciyesin tepelerinden nazar etmek ve tekamül eden insan ve sosyal yapıyıdüşünmek bazen keder veriyor, ne diyelim
    İnsanın bilinçlenmesi ziyadesiyle yavaş gelişiyor ama mimari çalışmalar veçevre düzeni her geçen gün değişmek zorunda kalıyor, dertlenelim

Mülki amir ve belediye başkanları
    Kimi zaman halkın hissiyatını ihmal ediyor ve önemsemiyor
    Hangi mazerete sığınırlarsa sığınsınlar derdin telafisine çare olmuyor veulaşılamıyor
    Göç alan bir kentin elbette ki o nispette sorunları olacaktır, zatenseçilenler ve atananlar bu idrakle görev yapmıyorlarsa neye lazımdır, diyeiçimden geçiyor

Mustafa CİLASUN

Sayfayı Paylaş