1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Bir ikindi vaktiydi

Konusu 'Mustafa CİLASUN' forumundadır ve MustafaCİLASUN tarafından 3 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. MustafaCİLASUN

MustafaCİLASUN Twitter:@mustafacilasun Özel üye

Beğenileri:
    729
    Ödül Puanları:
    3.830
    Meslek:
    Kamuda yönetici- http//www.facebook.com/mcilasun
    Yer:
    Kayseri
    Banka:
    0 ÇTL

Zaman...
    Bir ikindi vaktiydi
    Kapı usulca açıldı, genç kız yüzüme baktı
    Bir müddet durduktan sonra girebilir miyim dedi
    Elbette, buyurun dedim ve bir şeyler soracak diye bekledim
    Genç kız başı öne eğik vaziyette ve titrek bir halde duruyordu
    Bir gariplik olduğunu anladım ve bir müddet ses çıkartmadım, soluklansın dedim
    Sonra ikram için sual ettiğimde gözlerinin dolduğunu fark ettim, biraz daha merak ettim
    Kendisi için yapabileceğim bir şeyler var mı deyince, ağlamaya başladı ve nefes nefese kalıyordu
    Benim için çok tuhaf bir durumdu, o an genç kıza yardımcı olmak için işlerimi bir kenara bıraktım
    Haydi, lütfen gözlerime bak dedim ve şefkatle sual ederek, sıkıntısını söylemesini ve çare için bilinmesi gerektiğin ifade ettim
    Hiç korkma, emin ol, çıkıp geldin, demek ki sırrı dert olmuş bir nefesin, daralan bir kalpsin, bunaltan bir izana sahipsin dedim
    Genç kız gözlerime baktı ve rahatlamış bir vaziyette lütfen bağışlayınız, elimde olmadan böyle bir şeye fırsat verdim
    Her zaman sizi anıp, dua edeceğim diyerek müsaade istedi ve mütebessim bir eda ile geldiği gibi, umutlarına doğru çekip gitti...

Mustafa Cilasun

Sayfayı Paylaş