bir kaÇış oYunu

Kolaymış Çözümü Yazıyorum :P

1-Çekmeceden tornavida ve saatin arkasından pil
2-sağ ekrana geçiyoruz ve halının sol üst köşesini tıklıyoruz altından bir yer açılıyor orayı tornavida ile açıyoruz ve bir adet kibrik kutusu :)
3-Aynı ekrandan sağdaki aynalı dolaptan kaşığı alıyoruz.
4- TelevizyonLu ekrandan mumu alıyoruz.
pencereyi tam karşıda gördüğümüz ekranda yatağın sol üst köşesine doğru tıklıyoruz bir adet boş kağıt.
5-tabağın içine mumu koyuyoruz kibritle yakıyoruz ve kağıdı yanan muma tutuyoruz bir şifre veriyor onuda televizyonun altındaki camlı bölgeye uyguluyoruz.
6-kumandaya pilleri takıyoruz ve televizyona tuttuğumuzda 1 şifre daha veriyor. o şifreyide gece lambasına uyguluyoruz 1 tane anahtar veriyor.
7-anahtarla çekmecenin en üst katını açıyoruz içinden 1 tane cd çıkıyor. Cd yi radyoya takıyoruz bir rakam veriyor. o rakamıDa aynalı dolabın alt çekmeceli katına yazıyoruz ip alıyoruz.
8-ip ile kaşığı birleştiriyoruz ve yatağın altındaki parayı alıyoruz. o parayıda maket evin içine atıyoruz kapı açılıyor ve bir anahtar veriyor onunlada kapıyı açıp çıkıyoruz ;)

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
o geçen mahzenli oyun gibi değğil mi o açılıyordu:)

benim pc de olabilir....:(.daha yeni toparlaniyor..ama...herkesin... gördüğünden yok mu Kalpsiz.;;).gerçi ben bu oyunu yuttum çoktan..ama bencil olmayayım..:D.