1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Bir Kedinin Senin için Teşekkür Etmesi :)

Konusu 'Kıssadan Hisse' forumundadır ve Kin tutmaz tarafından 8 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Kin tutmaz

Kin tutmaz Uzman

Beğenileri:
    1.716
    Ödül Puanları:
    4.080
    Meslek:
    Muhasebeci
    Yer:
    Türkiye
    Banka:
    2.338 ÇTL

Ebu Bekir Vasiti hazretleri anlatır:

“Bir gün giderken başımın üzerinde bir kuş uçmaya başladı :

Dalgınlıkla kuşu yakaladım O elimde iken, başka bir kuş daha uçuyordu
    Elimdeki kuşun annesi sanarak kuşu elimden bıraktığım anda, kuş öldü Buna çok üzüldüm
    O günden sonra bende bir sıkıntı başladı ve bir sene geçmedi

Bir gece Peygamber efendimizi rüyamda gördüm Bir senedir, o kadar çok sıkıntının tesirinde kaldığımı, çok zayıflayıp ayakta namaz kılamaz hâle geldiğimi arz ettim O zaman; “Bunun sebebi, o kuşun, senden şikayetçi olmasıdır”buyurdu Evimizdeki kedi yavrulamıştı :
    Ben bu sıkıntı içinde düşünürken, bir yılanın kedi yavrularından birisini yakalamaya çalıştığını gördüm Bastonumu yılana vurunca, kaçtı Kedinin annesi gelip yavrusunu alıp gitti..

Ondan sonra iyileştim; namazlarımı ayakta kılmaya başladım O gece rüyamda yine Peygamber efendimizi gördüm (İyi olmanın sebebi, bir kedinin senin için teşekkür etmesidir) buyurdu.

alıntı)

Sayfayı Paylaş