1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Bir Mi Olalım Birlik Mi Olalım ?

Konusu 'Çerez Çay Bahçesi' forumundadır ve Hazangülü tarafından 31 Aralık 2011 başlatılmıştır.

1. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    CerezForumumuz 07-06-2006 yılında yardımlaşma ve dayanışma için birlik ve beraberlik çatısı altında bir aile yuvası niteliginde kurulmuştur.Bende Bu Ailedenim diyen herkese Kucak acmistir , geçen 5, 6 sene içerisinde çoğu insanlara yararli olmak bilgi paylasmak ve bir araya gelmek için çaba sarfettikleri Cerezforum ailesi üyelerimiz gerçekten sorumluluklarını yerine getiriyorlar...
    Bir Cerezforum Ailesine sadece üye olmak yetmiyor.
    Üye önce neden üye oldugunu bilmesi lazım daha sonra üyeligin sorumlulugunu yerine getirip ; Cerezforum Ailerine katılmak ,Forum yöneticileriyle bilgi ve fikir alışverişinde bulunmaktir
    Ve Cerezforuma sahip çıkmak çünkü Forumda biri gelir , biri gider. Aile ve yuva kalıcıdır.
    Vefa diye birşey vardır. Beklentilerimizden çok şey beklememeliyiz doğal olmamız lazım.
    yani üyelere bir şeyler vermek temsil etmek yüceltmektir.Bir Aile ortamımızdaki cerezAilesini yıpratmamak lazım.
    Pek çok hayat yaşarız gün gelir geriye bakar bu Cerezforum da Ailemizdi deriz. Evet bu Cerezforum bizimdir . Acısıyla Tatlısıyla Yaşanmış ve Yaşanacak Ailemiz olan cerezforumda...

buda nerden cikti diye sormayin yazi okumustum bende buna uyarladim becere bildigim kadariyla :)))

2. arz-ı hal

arz-ı hal Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    539
    Ödül Puanları:
    5.980
    Meslek:
    İşe başlamadan tatile giren hakime
    Yer:
    yüreğinden uzaklar da...
    Banka:
    199 ÇTL
    şimdi üye olarak cevap vereyim;üyeler daima daha çok ilgi bekler,sizler artık birbirinizi tanıyorsunuz,biz yenilerin sizleri daha iyi tanıması için fazla ilgi beklememiz normaldir:)

bir mi?birlik mi sorusuna gelince,aile demek birlik beraberlik demektir,bunu tartışmaya bile gerek yok:)
    hepiniz aileye yakışan bir şekilde karşılıyorsunuz bizleri,kendi adıma konuşuyorum hepinizi çok sevdim yeni olmama rağmen:)

3. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Forumda olabildiğimiz kadar forumdaki tüm arkadaşlarla zaman geçirmeye ilgi göstermeye çalışıyoruz. Ne kadar başarabiliyoruz bilmiyorum. Çünkü her an burda olamıyoruz. Bazen forumda yönetimden olsun yada aktif arkadaşlardan olamayabiliyor
    Ama burda olduğumuz sürece elbette herkese ilgimiz açıktır. Çünkü buraya gelen ve selam veren herkes bizden biri olmaya adım atmış demektir. Bizede düşen kucak açmak ve sahiplenmek
    Çünkü burası gerçekten bir aile gibi.. Belki birçoğumuz farketmişizdir.. Uzun bi süre, şahsi nedenlerden burada olamayıp tekrardan aramıza dönenler var, burasıda buranın sıcaklığından ve bir aile oluşunun kanıtıdır diye düşünüyorum..
    Kendi üye olduğum tarihe bakıyorumda, gerçekten sanki burdaki herkesi daha önceden tanıyormuş gibiydim çünkü o derece bi sıcaklık var, dostluk ve kardeşlik var burda..
    Burayı çok seviyorum.. Seni çok seviyorum ÇEREZFORUM.. İyiki varsın..
    Ve Yorumsuzada teşekkür ediyorum sende iyiki varsın, bu kadar dostu bir araya topladığı için tekrar teşekkürler :)

4. felsefe_mi

felsefe_mi ...!... Özel üye

Beğenileri:
    416
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    40 ÇTL
    Yani tamam hoş güzel... Sevdiğimiz bir forum ki her gün geliyoruz. Ama biraz abartmamış mısınız? Sonuçta bir forum sitesi yani :)

Sayfayı Paylaş