1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Bir Ömür Yetmez (Saturno Contro)

Konusu 'Sinema, Televizyon Dünyası' forumundadır ve cırcırböcee tarafından 12 Nisan 2007 başlatılmıştır.

1. cırcırböcee

cırcırböcee V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    335 ÇTL

Yönetmen : Ferzan Özpetek
    Oyuncu(lar) : Margherita Buy, Stefano Accorsi, Serra Yılmaz
    Senaryo : Gianni Romoli, Ferzan Özpetek
    Görüntü Yönetmeni : Gianfilippo Corticelli
    Müzik : Giovanni Pellino
    Kurgu : Patrizio Marone
    Kostüm Tasarımcısı : _
    Yapımcı : İtalya
    Dağıtımcı : Warner Bros
    Yapım Yılı : 2007
    Yapım Yeri : _
    Süre : 110 dak.
    Gösterime Giriş Tarihi : 06/04/2007

Özet : Gençliklerini 80’li, 90’lı yıllarda yaşamış ve kırklı yaşlarına gelmiş bir grup arkadaş, dostluklarını, sevgilerini ve hayatlarını sorgular. Dostlukta olduğu kadar aşkta da ayrılığı kabul edememek onları; duyguları, heyecanları ve en derin korkularıyla yüzleşmeye zorlar.

Hüzünlü duygular yaşatırken bir yandan da bizi güldüren bu filmdeki insanların hikayesi, aslında yeni kurallar ve yeni ilişki dinamikleri arayan herkes için tanıdık bir öykü.

İç dünyamızdaki değişiklikleri reddetmek, saklamak, ertelemek yerine her şeyi açıklıkla dışa vurup, yakın çevremizle yüzleşirsek ne olur? İnsan, hayatını değiştirme korkusunu nasıl aşabilir? Çevrendeki herkes ve her şey sana değişimi önerirken sen nasıl olur da geçmişinden asla ayrılamazsın? Ve her şeyin ötesinde, aşklar ve dostluklar için bir ömür yeterli midir?​

2. Çılgın

Çılgın Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    30
    Banka:
    0 ÇTL
    Güzel bir anlatım...

Gündelik hayatta da uygulanabilecek kadar reel bir ifade...

Umarım gerektiğinde hepimiz bunu kullanabiliriz...:cool:

Filme gelince; görmedim henüz... :)

Saygılar süpermodum...

Sayfayı Paylaş