1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Bir Önerim Var :)

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 24 Kasım 2008 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.322
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.712 ÇTL
    Arkadaşlar zaman zaman oyunlar bölümündeki konular kaldırılabilir. Bu durumda mesaj sayısında elbette inişler çıkışlar olacak ve üyelerimiz de bundan rahatsız olacaktır.

Bunun önüne geçmek için diyorum ki ben şimdi den oyunlara yazılan mesajlar mesaj sayısına hiç eklenmesin.

Var mısınız oyunlara yazılan mesajları mesaj sayısından çıkarmaya? :)

2. wien06

wien06 V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Viyana
    Banka:
    292 ÇTL
    Hocam benim bu konuda birsey söylemem yanlis olur. Cünkü oyunlar bölümüne fazla katilamiyorum. O yüzden kaldirilsin veya kaldirilmasin diyemiyorum.

3. sherry

sherry V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    1.980
    Banka:
    286 ÇTL
    Son günlerde çok katılamasamda oyunlara geçmişte benim katılmışlığım çoktur. Mesaj sayımda düşüş görülecektir. Ama ben yine de oyunlardaki mesajlar sayılmasın diyorum. Oraya eğlenmek, stres atmak için giriyorsak, bu bölümün mesaj sayısına katkısını önemsememek lazım. Yok ben mesaj sayımı artırmak için giriyorum diyorsak, o zaman da araştırıp, uğraşıp, emek verenlere yazık. Bir tarafta gerçekten emek verilen, zaman harcanan bir konu en azından 15 dakikanızı alırken, diğer tarafta oyularda 15 dakikada 50-60 mesaj yazılıyor. 15 dakikanın sonunda 1/60 lık bir oranla karşılaşılıyor. Hem böylece en azından mesaj sayısını artırmak istedikleri için oyunlarda olanlar, paylaşıma yönelebilir. Eğlenmek için gelenler içinde birşey değişmez yine orda olurlar zaten. Geçicide olsa ben bir süreliğine mutlaka denenmeli diyorum:):):)

4. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.754
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    329 ÇTL
    benim içinde farketmez ben mesaj sayısı için değil sevdiğim için burdayım mesaj sayım az olmus çok olmuş umrumda bile değil..

5. YeNi_ÇeRi

YeNi_ÇeRi Usta

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    eL-MaHSuRa...!!
    Banka:
    36 ÇTL
    Ben şu mesaj sayımı yükselttikten sonra başlasanız bu uygulamaya olur mu ? :):)

6. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.783
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.063 ÇTL
    Benim içinde sakıncası olmaz, burası paylaşım sitesi ve amaç paylaşmak.. Msj sayısı yükseltmeye çalışmak değil :) Hem böylece diğer konularada ilgi artar diye düşünüyorum... :)

7. iLk_NuR

iLk_NuR Üstat

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    1.130
    Yer:
    meLekLerin arasından:)
    Banka:
    93 ÇTL
    çok güzel olur bencede:)

8. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    119 ÇTL
    Mesaj sayısı benim açımdan pek önemli değil.Kaldırılabilir sorun değil yani.

9. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    benim fikrime gelince 3 yildir nerde ise burdayimm hic mesajim yukselteyim diye capa sarf etmedim o sekul dusunseydim burda mesaj sayimi rahatlila 30,bini gecerdi ondan dolayi oyun hic olmsada benim icin onemi yok . oyun kalsin yine eglencesiz olmaz mesaj sayisi durdurulursa daha iyi fikir olur

10. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.322
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.712 ÇTL
    O halde akşam bir deneme yapalım. Bakalım kimseden şikayet gelecek mi? Benim düşündüğüm bu olayı yapmadan oyunlarda bazı bölümler silindiğinde üyelerin mesaj sayıları ile ilgili yapacakları itirazlar. Bu yüzden diyorum oyunlar bölümüne yazılanlar mesaj sayısını yükseltmesin diye.

Tabii bu uygulama ile birlikte oyunlardaki mesaj sayıları toplam mesaj sayısından otomatik olarak düşecektir.