Bir Sirkte Çalışsaydınız İşiniz Ne Olurdu?

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,804
Beğeniler
6,470
Şehir
Seattle.
#1


Sirkleri sevmeyen yoktur herhalde, en azından çocukluk yaşlarımızda hemen hepimizin hayali olmuştur bir sirkte çalışmak ve onunla birlikte fantastik bir yolculuğa çıkmak. Belki bir sirkte çalışamamış ya da büyüdükçe hayallerinizin şeklini şemalini değişmişsinizdir. Yine de hiç düşündünüz mü orda olsaydınız hangi kabiliyetiniz sayesinde olurdu? Buyrun testimizi çözün bakalım sirkte işiniz ne olurdu?


BURAYA TIKLA.

 

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,804
Beğeniler
6,470
Şehir
Seattle.
#2

Palyaço

İnsanları eğlendirmeyi çok seviyorsunuz. Mutlu ya da mutsuz olun farketmez. Yeter ki elinizden birşey gelsin. İnsanları bir nebze olsun güldürmek için sonuna kadar çaba sarfedebilirsiniz. Bu konuda her zaman çok uğraşmanız gerekmiyor. Bu özelliğinizin biliniyor olması nedeniyle arkadaşlarınız daha sizi görür görmez eğlenmeye ve asık suratlarını gevşetmeye başlıyorlar. Onlara iyi geldiğinizi kimse inkar edemez.
 

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
Katılım
24 Arl 2011
Mesajlar
7,659
Beğeniler
1,564
#3
Sirk sahibi
Aslına bakarsanız eğlence işinde pek iyi olduğunuz söylenemez. Siz organizasyon insanısınız. Çocukluğunuzdan beri hayranı olduğunuz sirklerin içerisinde bulunmak yine de sizi çok mutlu edebilir. Herhangi bir yeteneğiniz olmasa da bu işe maddi manevi destek verebilir ve bir sirk patronu olabilirsiniz. Kimbilir belki de çalışanlarınız sayesinde bir iki ufak yetenek de edinebilirsiniz.
 

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Katılım
14 Ksm 2011
Mesajlar
6,247
Beğeniler
426
#4
Aslan terbiyecisi
Cesur bir kişiliğiniz var. Her türlü tehlikeye gözü kapalı atlayabilecek bir yapıdasınız. Gençlik heyecanı dedikleri şey bu olsa gerek. Tedbirliymiş gibi görünüyorsunuz ancak atladığınız tehlikeler ufacık bir hatayı kaldırabilir şeyler değiller. Kendinize güveniyor olmanızı takdirle karşılıyor etrafınızdakiler, ancak arada bir cesaretinizi abarttığınızı da düşünüyorlar.

:D :D
 

Benzer konular

Top