Bir sürü resim :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Takım
GALATASARAY
Photobucket kendi alanında hakikaten kaliteli bir iş çıkarıyor. Çeşitli kategorilerde yüzbinlerce resme alttaki linkten ulaşabilirsiniz.

Normalde bilgisayarınızdaki resimleri buraya upload edemiyorsunuz ancak üye olursanız resimlerinizi topluca yükleyebiliyorsunuz. Böylece kendi albümlerinizi oluşturup güven altına da alabilirsiniz tabi bu resimleri isterseniz forumda paylaşabilirsiniz.

ARTIK BU SİTE ÜCRETLİ OLARAK RESİM HOST İŞİ YAPMAKTA

Safir

Özel Üye
Özel üye
Çok güzel resimler var, teşekkürler Yorumsuz.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Takım
GALATASARAY
Ah photobucket nasıl da yarıyolda bıraktı bizi Bizi ve binlerce forum sitesini. Önce binlerce resmi üzerinden gösterimi sağladı sonra da ücretli üyelik için resim gösterimlerini kaldırdı...

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Takım
GALATASARAY
Eğer giriş yapar ya da resim linkine tıklarsan görünüyor ama topluca indirme olayı da kaldırılmış mcburen tek tek düzeltilecek. Senin 20 sayfalık konuyu editledim bu gün 6 sayfa civarına indirmek zorunda kaldım :)

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Eğer giriş yapar ya da resim linkine tıklarsan görünüyor ama topluca indirme olayı da kaldırılmış mcburen tek tek düzeltilecek. Senin 20 sayfalık konuyu editledim bu gün 6 sayfa civarına indirmek zorunda kaldım :)
Kötü olmuş ya bn konularında çoğunda photobucket veya imgur kullanmıştım..

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Takım
GALATASARAY
imgur da yasaklı aslında ama proxy kullandığımız için bir nevi DNS değişimi işlevi görüyor ve resimler gösteriliyor.

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Takım
GALATASARAY
Aaaaaa bizde birsürü photobucket resmi var :(
Eskiden güvenli diye orayı çok kullanmıştım :(
Baya bi resim gitti o zaman