Magazin Bir Tek Ebru'ya Şarkı Veriyor

Papatya

Güzel Günler Göreceğiz.
V.I.P
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
23,343
Beğeniler
6,879
Şehir
Seattle.
#1
Piyasada beste fabrikatörü olarak tanınan Sinan Akçıl, 2013'te Ebru Gündeş'in dışında hiçbir sanatçı arkadaşına şarkı vermeyeceğini belirtti.

Nisan'da çıkaracağı yeni albümüne konsantre olacağını açıklayan Akçıl, Gündeş'e verdiği şarkının da yeni yılın hiti olacağını söyledi. Akçıl, "Ebru, Türkiye'nin en iyi sesi. Şarkıyı ilk dinlediğinde çok etkilendi ve yıllar sonra bir şarkının kendisini çok heyecanlandırdığını söyledi" dedi.

"İKİ KİŞİLİK BİR EKİBİZ BEN VE ANNEM"

Geçtiğimiz ay Louvre Müzesi'nde çektiği 'Öylesine' klibi ile Twitter dünya gündeminde dördüncü sıraya yükselen Sinan Akçıl, 'Jurnal'de soruları yanıtlamıştı. Akçıl, başarısının arkasındaki sırrı sormaya çalışan muhabire ilginç bir cevap vermişti.

Akçıl programda "Özel bir ekibiniz var mı?" sorusuna esprili bir yanıt verdi: "İki kişilik bir ekibiz; ben ve annem. Twitter'da TT oluyorum, ilk mesaj ondan geliyor ama sonra da 'Seni kaç gündür göremiyorum' diye söyleniyor."

Ünlü müzisyen Louvre Müzesi'ndeki çekimin perde arkasını da anlatmıştı: "Dört saatliğine izin aldım. Zaman zaman polisler geldi yanımıza. Ben ağlıyorum; polis geliyor, 'Ne yapıyorsun burada?' diyor." Akçıl, 'esinlenme' iddiaları ile ilgili de "Esinlenmiş' dediklerinde demek ki başarılı olmuşum diyorum" şeklinde konuştu.

 
Top Bottom