Bir üsttekinin avatarına yorum yap :D

Bakalım bana ne yorumlar gelecek

senin avatarına bakarak vardığım şonuç şu

kapalı bir kitap gibisin normalinden çok kişisel hayatta yanlızlığı seviyorsun.Evet arkadaş cevren var ama samimiyet fazla kurmayı sevmiyorsun daha çok özgürlüğünü arıyor gibisin.

benim içinse ben özel karakterleri ve hayali şeyleri sevmem kişiliğim favorimdir.

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
Kimseye ihtiyacım yok ben kendime bile fazlayım...
senin avatarına bakarak vardığım şonuç şu

kapalı bir kitap gibisin normalinden çok kişisel hayatta yanlızlığı seviyorsun.Evet arkadaş cevren var ama samimiyet fazla kurmayı sevmiyorsun daha çok özgürlüğünü arıyor gibisin.

benim içinse ben özel karakterleri ve hayali şeyleri sevmem kişiliğim favorimdir.
doğru tespitler..yalnızlığı seviyorum evet..herkesle yüz göz olmaktan hoşlanmıyorum seçici olmayı tercih ederim..kişiliğm favorimdir derken yine kendini beğenmişin gibi..:))

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Takım
GALATASARAY
Avatarına baktığımda Karadenizli havası görüyorum :D

içten çok temiz kalp birisin bunu gözlerinden anlaya bilir herkez bakışların belli ediyor dostum.Yardımı yardımlaşmayı çok seven biri olduğunu duruşundan belli ediyorsun her eve lazımsın =RR

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
Kimseye ihtiyacım yok ben kendime bile fazlayım...
içten çok temiz kalp birisin bunu gözlerinden anlaya bilir herkez bakışların belli ediyor dostum.Yardımı yardımlaşmayı çok seven biri olduğunu duruşundan belli ediyorsun her eve lazımsın =RR
kimse bana her eve lazımsın demedi ne fena biriyim ben yaaa:D

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Takım
GALATASARAY
Teşekkür ederim :D Her evde benden olsa dünyada birsürü ben olurdu :D

artık berennin avatarlarına baktığımda avatar beğenemedeği geliyor aklıma karar veremiyorum :D