Bira kadın ve şahane hatalar-Shawn Harris

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Katılım
8 Ekm 2011
Mesajlar
9,490
Beğeniler
3,354
#1
Şahane Hatalar - Bira ve Kadın
şahane hatalar serisinin 3. kitabı Bira ve Kadın..

kitap arka kapak
Şahane hatalar serisi hız kesmeden sürüyor:
Bu kez bir erkeksiniz.
Etrafınız sayısız kadınla çevrili.
güzel, çirkin, kafa koparan, tehlikeli, masum...
Tek gecelik bir macera ya da ömürlük aşk sadece sizin elinizde.
Üçüncü kitapta hatalar daha seksi, sonlar daha ölümcül.
Kader diye bir şey vardır ve sizin seçimlerinizle değişir.
Bu kitabı okumaya normal bir kitap gibi birinci sayfadan başlayın. İlk bölümün sonunda, önünüze bir yol ayrımı çıkacak. Kararınızı verin ve ilgili bölüme gidin. Her bölümün sonunda seçimlerinizle kaderinizi kontrol etmeye devam edeceksiniz. Kitabı okurken bazen hiç beklemediğiniz bir yere ulaşacak, bazen de kendinizi daha önce olduğunuz yerde bulacaksınız. Hayatın size neler hazırladığını asla bilemezsiniz. Ama şunu biliyorsunuz: iyilikler her zaman ödüllendirilmiyor ve bazen hatalı kararlar, şahane olayların başlangıcı olabiliyor. Her yolculuğun sonunda başa dönüp tekrar başlayın, unutmayın, herkes ikinci bir şansı hak eder. Yüzlerce farklı hayat sizi bekliyor. İyi şanslar.
 

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Katılım
8 Ekm 2011
Mesajlar
9,490
Beğeniler
3,354
#2
Normalde bir kitabı bitirmeden diğer kitaba geçmem ama dün şöyle bir göz attım iyiki de atmışım :) bu kitap bilindik bir kitap değil baştan başlayıp sonuna kadar yada kaldığınız yerden okumuyorsunuz ..romanın kahramanı erkek okurlar (ilk 2 seri bayanlara yönelikmiş ) o nedenle forumun erkeklerine önerdiğim bir kitap özellikle abi sana öneriyorum :) @YoRuMSuZ

Kitabın kahramanı sizsiniz uzun zamandır yalnızsınız ve bir akşam dışarı çıkıp bir bayanla tanışıp hoş bir gece geçirmeye karar veriyorsunuz kitap böyle başlıyor sonrasında tamamen sizin tercihlerinize göre devam ediyor tercihlerinize göre bir sona gidiyorsunuz ve başa dönüp yeniden başlıyorsunuz :)

her bölümün sonunda size seçenekler sunuluyor takım elbise giyeceksen filanca sayfaya git spor giyinmek istiyorsan falan sayfaya git gibi kitabın bir başındasınız bir sonunda sonra o bölümün sonunda yeni bir tercih sizi bekliyor :)

ben tercihlerimin sonunda 2 kere dayak yedim 1 kere ölümden döndüm 1 kere öldüm ama en kötüsü kalçamda bir gök kuşağı içinden fırlayan sevimli tek boynuzlu at dövmesiyle uyanmam dı :D elimdeki kitap bitince buna devam edeceğim bakalım diğer tercihler beni nereye götürecek :)
 
Düzenleyen yönetici:

Benzer konular

Top