1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Bırak Gitsin

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve RUZG4R tarafından 6 Haziran 2012 başlatılmıştır.

1. RUZG4R
    Küstah

RUZG4R ÖylesinE ♔ Özel üye

Beğenileri:
    3.380
    Ödül Puanları:
    10.580
    Banka:
    561 ÇTL
    Bir gün adamın biri zamanının bilge kişilerinden birini ziyarete gelmiş ve ona şu soruyu sormuş:
    “Önyargılarımdan ve bağımlılıklarımdan nasıl kurtulabilirim?”

Bilge kişi ona cevap vermek yerine ayağa kalkmış ve yakında bulunan bir sütuna kollarını dolayarak bağırmaya başlamış “Beni bu sütundan kurtarın!!! Adam şaşkınlıkla bakarak, Bilge kişinin deli olduğunu düşünmüş ve ona şöyle demiş: Neden böyle yapıyorsun?

Ben senin akıllı birisi olduğunu düşünerek ruhsal bir soru sormaya geldim. Ama görüyorum ki sen salağın tekisin, sütunu sen tutuyorsun, sütun seni tutmuyor! Bırak gitsin!” Bilge, sütunu bırakmış ve şöyle demiş: “Bu söylediğini gerçekten derinlemesine anlayabilirsen, kendi cevabını vermiş olacaksın.

Bağımlılıkların seni tutmuyor, sen onları tutuyorsun! Bırak gitsin!” Kendini değiştirmeli insan..Yaşananlara bakış açısını değiştirmeli..Özeleştiri yapabilmeli kendine..Önce kendini yargılayabilmeli..Sonrasını BIRAK GİTSİN…

2. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.419
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    813 ÇTL
    Güzeldi kardeşim. Öncelikle önyargıyı atmak lazım her türlü ilişkide. @ZeyNoO nun konusunda geçiyordu dinlemeyi denemk lazım. Bağımlılık ise kişinin zafı yukardaki yazı gibi düşünyorum biz bağımlığı tutuyoruz:) Oysa bırak gitsin belki oda kalmak istemiyor:)

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Ocak 2014

Sayfayı Paylaş