1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Biraz Ben...

Konusu 'DeNeMeLeR' forumundadır ve cırcırböcee tarafından 10 Aralık 2006 başlatılmıştır.

1. cırcırböcee

cırcırböcee V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    335 ÇTL
    Gecelerde azar yalnızlıklar, en çok gecelerde koyar insana tek başınalık. Herkes evindedir sokaklar bomboştur, gündüzün o hareketli saatleri yerini sakin, durağan sessiz zamana bıraktığından mıdır ne? Üstelik evde yalnızsan yada yalnız hissediyorsan ta derinliklerine kadar acıtır geceler. Sevdiğinden de ayrıysan onun hayali doldurur odanı, sonra başlar özlemler, biber acısı yanmalar.

Gökyüzüne imrenirim ben o saatlerde, bir kuş olup uçmak ya da bir yıldız olup kaymak sevgilinin omzuna doğru… Gökyüzü hep özgürlüğü anımsatır bana. Hep göklerde yol almayı düşlerim bu yüzden. Gecelerle gündüzler karışır oldu bu aralar. Var’la yok arası gidip gelmekteyim. Var mıyım? Yok muyum? Yaşıyor muyum? Gerçek miyim? Gerçek olan ne? Öfkeleniyorum, öfkem katlanıyor özlemlerim arttığında. Boşa geçen yıllarıma öfkeliyim, bana yılları boşa harcatanlara öfkeliyim. Aslında bu yaptığım kendimi kandırmaca biliyorum, suçlayacak birilerini bulup ruhumu rahatlatmak bu ama biliyorum rahat değilim yinede. Çünkü yılları geri getirmek mümkün değil. İdealist fikirlerim vardı uğrunda nelerden vazgeçebileceğim ve nihayetinde vazgeçtiğim. Halbuki şu anda elimde kalan koskoca bir ‘’hiç’’ ten başka bir şey değil. Bu kadar idealist olup bir ‘’ hiç ‘’ olmak içimi kavuranda…

Ruhunu okşayacak ruhumu doyuracak bir şeyler arıyorum. Zaman zaman bulduğumu sanıp sarılıyorum dört elle, ama boşa sarılmışım yanlışmış bulduğum anlıyorum…

Bu yazıyı okuyan birileri olursa eminim kasvetle dolar içi. Oysa kalemi elime alırken o kadar coşkuluydum umutluydumki… Heyecan verecek umut verecek bir yazı olacaktı benim için. Birden bir şey oldu başka bir boyuta taşındım sanki. Gülmek gereksizken insanlara güldüm bu günde dün olduğu gibi…

Hayatta ertelediğinizde yaşam akışınızı değiştirecek olaylarla karşılaşırsınız, bunlar sizi istemediğiniz, olmaktan mutluluk duymayacağınız yerlere götürebilir. Kendinizi oralarda görmek istemiyorsanız hiçbir şeyinizi yarım bırakmayın, kendiniz için nasıl mutlu olacaksanız öyle yaşayın. Çünkü bir gün neden diye sorduğunuzda suçlayacak birilerini bulup benliğinizi rahatlatmak zorunda kalabilirsiniz ki bunun yanlış olduğunu bilmenize rağmen… Bunu istemiyorsanız kendiniz için ve o an için yaşayın ve mutlu olun…

Yüreğimden kuşlar havalandı
    Bir akşamüstüydü
    Hala gidecekleri yere varamadılar…

Telif Hakları © cırcırböcee. Alıntı yapılamaz ve izinsiz kullanılamaz.

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.463
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.421 ÇTL
    Böyle bir yeteneğin vardı da neden bugüne kadar kullanmadın cırcırböcee. Hakikaten harika bir yazı olmuş. Kalemine, yürğine sağlık. Tebrikler.

3. cırcırböcee

cırcırböcee V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    335 ÇTL
    Bilmiyorum cesaret lazımdı galiba biraz beğenilere göre devam edebilirim ben teşekkür ederim :)

4. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.463
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.421 ÇTL
    Kesinlikle devam etmelisin.

5. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Cidden çok güzel olmuş böceem ellerine yüreğine sağlık bekliyoruz devamını

6. BIYIKLI

BIYIKLI V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    1.130
    Banka:
    16 ÇTL
    Keşke demeden yaşayacaksın ve keşke yi yaşamından çıkaracaksın. Yüreğine sağlık.

7. Çirkin Kral

Çirkin Kral Forum Tutkunu

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Gümrükçü
    Yer:
    istanbul
    Banka:
    62 ÇTL
    tşk.ellerine sağlık.

8. cırcırböcee

cırcırböcee V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    335 ÇTL
    Marifet iltifata tabidir teşekkür ederim arkadaşlar ilginize. Naçizane karalıyorum YoRuMSuZ cesaretlendirmese kendi kendime yazmaya devam edecektim. Bakalım forumda yazılarımın olması benide mutlu eder yazmaya devam....

9. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.463
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.421 ÇTL
    Kesinlikle katılıyorum. Karar vermek işin yarısını başarmak demektir.

10. Girayhan

Girayhan Uzman

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    21 ÇTL
    gayet güzel bence devam etmelisin

Sayfayı Paylaş