1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Bİraz Şaka Bİraz Cİddİ....bİlmece Gİbİ :))

Konusu 'Erkeklerin Dünyası' forumundadır ve Hazangülü tarafından 28 Ocak 2007 başlatılmıştır.

1. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    BİRAZ ŞAKA BİRAZ CİDDİ....BİLMECE GİBİ :))

Erkekler bilgisayar gibidir..... sık sık kilitlenir ve hafızası asla yetmez...
    Erkekler çikolata gibidir..... tatlıdır, keyif verir ama sonuçta gelir popona yapışır...
    Erkekler kahve gibidir.... İyisi seni bütün gece uyutmaz.....
    Erkekler yıldız falı gibidir....... sana ne yapman gerektiğini söyler, lakin her seferinde yanılır...
    Erkekler park yeri gibidir..... iyilerin hepsi kapılmıştır...
    Erkekler kar fırtınası gibidir.... ne zaman geleceğini, ne kadar süreceğini ve kar kalınlığını önceden tahmin etmene imkan yoktur..
    Erkekler tatil gibidir.... hep kısa gelir..
    Geleceğini planlayan erkeği nasıl anlarsın? iki şişe rakı alır....
    Erkekler neden evlenmeyecekleri kadınların peşinde koşar? köpekler de kullanmayacakları otomobillerin peşinde koştuğu için..
    Yeni bir koca ile evdeki köpek arasında ne fark vardır? köpek bir yıl sonra da sen eve geldiğinde kuyruğunu sallar....
    Tuvalet kağıdını değiştirmek için kaç erkek gerekir? dünya tarihinde böyle bir $ey ya$anmadığı için bilinmiyor..
    Erkek kredi kartının çalındığını neden polise haber vermez? hırsız karısından daha az harcar....
    Erkek neden karisinin elini tutar? bıraktığı anda alışverişe gideceğini bildiği için.....
    Evli çiftler su yatağına ne der? ölü deniz......

2. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    O klozetin kapağını istediği pozisyonda bırakabilir, mini eteklilerle istediği kadar zaman geçirebilir, iç çamaşırının deseni hakkında da hiçbir açıklama yapması gerekmez. çünkü o bekar!

16. Kendi yemeğimi kendim yapmam ceza değil eğlenceli bile olabilir
    15. "O" t-shirt'u neden "bu" pantalonla giydiğimi açıklamak zorunda değilim
    14. Klozetin kapağını istediğim pozisyonda bırakabilirim
    13. Barmene korkmadan "arayan olursa burda olduğumu söyle" diyebilirim
    12. Ev yerine bütün şehri boyayabilirim.......
    11. Sevgilime evimi gezdirebilirim
    10. Mini karavanımızla ilgilenerek geçirdiğim zamanı mini eteklerle ilgilenerek geçirebilirim
    9. Evde canımın istediğini canımın istediği yere bırakabilirim
    8. Süpermarket harcamalarımda en az 20 milyon karda olurum
    7. İster boxer ister slip giyer ve iç çamaşırımın deseni hakkında hesap vermem
    6. çek defterimin neye benzediğini kendi gözlerimle görme firsatım olur
    5. Kredi kartlarım için de aynı şey sözkonusu
    4. Bir kadınla yakalandığımda hesap vermem gereken, resmi imzayla bağlı olduğum biri değildir
    3. Otellerde kendi adımı kullanarak salına salına gezebilirim
    2. Araba kullanırken fazladan bir yol muavını kafamı şişirip durmaz
    1. Bekar bir erkeğe fikri sorulduğunda rahatlıkla "EVET O ELBİSENİN İçİNDE ACCCAAAİP ŞIŞKO GÖRÜNÜYORSUN" diyebilir :)))))))

3. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    BİR ERKEK İÇİN BAŞARI !!

4 yaşında başarı... ... pantolonuna işememektir.
    12 yaşında başarı... ... arkadaş bulabilmektir
    16 yaşında başarı... ... sürücü ehliyeti alabilmektir
    20 yaşında başarı... ... seks yapabilmektir
    35 yaşında başarı... ... para kazanmaktır
    50 yaşında başarı... ... para kazanmaktır
    60 yaşında başarı... ... seks yapabilmektir
    70 yaşında başarı... ... sürücü ehliyeti alabilmektir
    75 yaşında başarı... ... arkadaş bulabilmektir
    80 yaşında başarı... ... pantolonuna işememektir ..."Can eğrisi" deniyor buna..

HER BASARILI ERKEGIN ARKASINDA BASARILI BIR KADIN VARDIR
    Massachusetts Yasam Sigortasi Sirketinin genel müdürü olan Thomas Wheeler ve karisi, otobanda arabalari ile yol alirken, Wheeler benzinlerinin bitmek üzere oldugunu farkeder.
    Oto bandan çikar ve servis alanina girer.Servis alaninda sadece bir benzin pompalayici vardir. Pompaci benzin koyarken o da ayaklari açilsin diye yürümeye baslar.
    Arabaya geri döndügünde karisi ile pompacinin koyu bir sohbete daldiklarini görür. O gelince konusmayi birakirlar. Arabaya binince pompaci onlara el sallar ve karisina.
    " Seni görmek güzeldi " , der. Servis alanindan ayrilirlarken Wheeler adami taniyip tanimadigini sorar.
    Karisi tanidigini söyler. Ayni lisede okumuslar hatta bir yil da çikmislardir.Wheeler, " Sansliymissin ki karsina ben çikmisim " der . " Onunla evlenseydin, genel müdür degil de pompaci karisi olacaktin." " Sevgilim " diye yanitlar karisi, " Onunla evlenseydim, o genel müdür, sen pompaci olurdun."

4. merakettim
    Ecinni

merakettim Öpözel Üye :*

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    2.230
    Meslek:
    Ne iş olursa yaparım abi
    Yer:
    leşim ANKARA:)
    Banka:
    1.432 ÇTL
    Yeşim kardeş erkekleri yerin dibine sokmuşun bakıyorum da.Alışveriş haricinde pek kötü yönleriniz yok.Peki soruyorum sizlere madem erkekler bu kadar kötü ise neden seviyorsunuz?:)Ayrıca teşekkür ederim Yeşim kardeş.çok güzel olmuş yazılar.

5. Girayhan

Girayhan Uzman

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    21 ÇTL
    Yseşim senin erkeklerle alıp veremediğin neee.Yoksa erkekler seni çok mu üzdüğü için düşmansınn

6. kAşİf
    Cesur

kAşİf Düşünmek lazım.. Moderatör

Beğenileri:
    6.751
    Ödül Puanları:
    9.080
    Meslek:
    kaşif
    Banka:
    2.464 ÇTL
    bazı benzetmeler şık olmamış