1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Biraz sen...Biraz ben gibi...

Konusu 'Resimli Şiirler' forumundadır ve KıRMıZı tarafından 8 Eylül 2008 başlatılmıştır.

1. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.786
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    388 ÇTL

Biraz Sen, Biraz Ben Gibi

Kızıl bir gökyüzü üzerimizdeki, ağır bir kasvet var havada. Tutuştursam ucundan sanki yanacakmış gibi. Yanıp kavrulacak, uçup gidecekmiş gibi.

biraz yüreğim,
    biraz yüreğin gibi.
    biraz sen
    biraz ben gibi…
    Kızıl gökyüzünün altında rüzgarın uğultusu kulaklarımda, ıssız, terk edilmiş sokaklar ve savrulan yapraklar heryanda.

biraz yüreğim,
    biraz yüreğin gibi.
    biraz sen
    biraz ben gibi…
    Kızıl bir gökyüzü, rüzgar uğultusu kulaklarımda, usul usul sessiz yağmurlar ıslatır her yeri. Her yer sırılsıklam, her yer ıslak.

biraz yüreğim,
    biraz yüreğin gibi.
    biraz sen
    biraz ben gibi…
    Rüzgar uğultuları arasında kızıl bir gökyüzü. Usul usul sessiz yağmurlar yağarken, sensizliğin vermiş olduğu boşluk sarar her yanımı. Ellerim boşluğu tutar gibi.

biraz yüreğim,
    biraz yüreğin gibi.
    biraz sen
    biraz ben gibi…
    Sessiz sessiz yağmurlar yağarken, esen rüzgarlar arasından kızıl bir gökyüzü çıkar karşıma, seni her düşündüğümde. Sensizliğin vermiş olduğu boşluk dağılır, bir tutam yalnızlık düşer ellerimden.

kızıl gökyüzü
    biraz yüreğim,
    sessiz yağmurlar
    biraz yüreğin gibi,
    esen rüzgarlar,
    biraz sen,
    bir tutam yalnızlık
    biraz ben gibi…

Serkan Torun

2. Safir
    No Mood

Safir Özel Üye Özel üye