1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Birce Akalay Kimdir ?

Konusu 'Ünlüler' forumundadır ve RUZG4R tarafından 10 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. RUZG4R
    Küstah

RUZG4R ÖylesinE ♔ Özel üye

Beğenileri:
    3.380
    Ödül Puanları:
    10.580
    Banka:
    561 ÇTL
    Ben Onu Çok Sevdim Ayhan Aydanı Kim oynuyor ?

Birce Akalay 19 Haziran 1984, İstanbul doğumlu türk oyuncu.Atv ekranlarında yayınlanan Ben Onu Çok Sevdim dizisinde
    Ayhan Aydanı oynamaktadır.

Birce Akalay Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro bölümünde lise eğitimini tamamladı (2003). Aynı yıl girdiği İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Bölümündeki eğitimini tamamlamadı fakat Haliç Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümünden mezun oldu.

2004 Türkiye Güzelik yarışmasında üçüncü olduktan sonra Avrupa Güzelik yarışması'da Türkiye'yi temsil etti ve yarı finale çıktı. 2004-2007 yılları arasında Star TV ve TV8'de spor spikerliğinin yanı sıra Şampiyonlar Ligi Özel ve 8.Etap gibi programları da hazırlayıp sunmuştur. 2007 yapımı olan Kader ve yine 2007 yapımı Senin Uğruna dizisinde başkarakterleri canlandırmıştır. Aynı zamanda 2008Asi adlı TV dizisine konuk oyuncu olarak bir süreliğine katılmıştır.Bunların yanı sıra oyuncu 2008'de vizyona giren Son Ders ve 2009 Ekim aynında vizyona giren Nefes filmlerinde rol almıştır.

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

2. TeBeSSüm

TeBeSSüm Pamuk Prenses ツ Özel üye

Beğenileri:
    1.241
    Ödül Puanları:
    4.830
    Banka:
    847 ÇTL
    Çok güzel ya :) Ama yer gök aşk dizisi bıktırdı bizi. Başrol oyuncuları ölmesine rağmen devam ettirdiler saçma sapan bişeydi ya :D

3. RUZG4R
    Küstah

Beğenileri:
    3.380
    Ödül Puanları:
    10.580
    Banka:
    561 ÇTL
    Öyle bir dizimi var :D Bu biraz farklı bu gerçek hayattan alınmış bir hikaye ..Ayhan Aydan,Adnan Menderesin bebek davasının baş kahramanı :P İnşallah gerçeğine sadık kalmışlardır vıcık vıcık bir dizi ile karşılaşmayız :)

4. TeBeSSüm

Beğenileri:
    1.241
    Ödül Puanları:
    4.830
    Banka:
    847 ÇTL
    Evet en aşağı 6 yıl süren bir diziydi :P Bakıp görecez :)

5. RUZG4R
    Küstah

Beğenileri:
    3.380
    Ödül Puanları:
    10.580
    Banka:
    561 ÇTL
    Hemde 6 yıl :P kesin klasik konudur esas kız esas oğlan gelen vurur giden vurur :D

6. TeBeSSüm

Beğenileri:
    1.241
    Ödül Puanları:
    4.830
    Banka:
    847 ÇTL
    Bende izlemedim sadece tanıtımlarını görüyordum :D

7. arz-ı hal

arz-ı hal Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    539
    Ödül Puanları:
    5.980
    Meslek:
    İşe başlamadan tatile giren hakime
    Yer:
    yüreğinden uzaklar da...
    Banka:
    199 ÇTL
    asi dizisi çekimlerinde hatayda görmüştüm o zamanlar çömezdi,estetiksiz ama tatlıydı,şimdi estetikli ama tatsız biri :)

Sayfayı Paylaş