1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Bit :))

Konusu 'CerezSÖZLÜK' forumundadır ve ZeyNoO tarafından 5 Aralık 2008 başlatılmıştır.

1. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Evet duydunuz Bit kelimesi size neyi çağrıştırıyor :D

Valla bana daha çok kaşıntı kelimesini getiriyor aklıma.. Bu kelime benden çok annemin korktuğu kelimee :D Küçükken ne zaman elimizi kafamıza götürsek annem acaba bitmi var diye anında incelerdi bizide telaşa sokardı tabi :D Bit kelimesi daha çok beni güldüren arkadaş aralarında dalga konusu bile olan kaşıntıya sebebiyet veren insanların kanını emen asalak türüdür :)

2. arzum

arzum Forum Tutkunu

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    MuHaSeBe
    Yer:
    İstanbulll
    Banka:
    10 ÇTL
    ayy bana bit demeyin yaa ilkokul 1 sınıftayken sürekli arkadaşlarımdan geçerdi:( saçlarım gür ve uzun oldugu için temizlemekte o kadar zor olurdu ki anlatamam neydi o ince dişli taraklar annem saçlarımı tararken derim soyulucak sanardım. bit temizlemenin çeşitli yolları vardır bunlardan
    1. tanesi üzerinize beyaz bir tülbent serip ince dişli tarakla tararsınız ve bitler pıtır pıtır dökülür,
    2.eczanelerde bit ilaçları var banyo yaparken saçınıza şampuan gibi sürersiniz belli bir süre bekleyip yıkadıktan sonra bitler ölür,
    3.birde şu yöntem vardır ki annem bana bunu yapardı daha etkili oluyor böcek ilaçları vardır fısfıslı onu iyice saçınıza sıkarsınız daha sonra bir başörtülye kafanızı kapatırsınız belli bir süre sonra saçınızı yıkapıp tararsınız.
    eğer çocuklarınıza bit geçmesini istemiyosanız bunların üzerinizde taşınan bir ilacıda varki bitler bu kokuyu aldıkları zaman gelmiyolar montumun iç tarafına takrdı annem :)ordan hatırlıyorum.

3. sorumsuz

sorumsuz Forum Onuru

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    2.880
    Meslek:
    ...
    Yer:
    bileyim?
    Banka:
    164 ÇTL
  4. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    119 ÇTL
    Tiksindirici bir çok şeyi çağrıştırıyor.

5. arzum

arzum Forum Tutkunu

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    MuHaSeBe
    Yer:
    İstanbulll
    Banka:
    10 ÇTL
    ne gülüyonkızım gerçekler acıdır yeni nesile yöntem sunuyoz şurda sanki sen hiç bitlenmedin:D:D

6. zemheri

zemheri Usta

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    öğrenci
    Banka:
    6 ÇTL
    Herksin bitli bi geçmişi var sanırım.Bu ne menem bişeyse genelde okuldan lim yuvasından geçen olması gerektiği geçiş yollarını kullanmayan hop hop zıplayan bir haşarat:Dkendimde şahit olmadım çok şükür ancak yakınımdan birinde şahit olmuştum nar gibi bire bin veriyor:D

7. arzum

arzum Forum Tutkunu

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    MuHaSeBe
    Yer:
    İstanbulll
    Banka:
    10 ÇTL
    hee bide bu bitin daha olmamış halinede sirke deniliyor arkadaşlar daha sonra bu sirkeler bit oluyor .

8. sorumsuz

sorumsuz Forum Onuru

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    2.880
    Meslek:
    ...
    Yer:
    bileyim?
    Banka:
    164 ÇTL
    hiç başıma gelmedi :D

9. arzum

arzum Forum Tutkunu

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    MuHaSeBe
    Yer:
    İstanbulll
    Banka:
    10 ÇTL
    ee tabi şimdiki anneler bilinçli temizliğe özen gösteriyolar. bizim zamanımızda öylemiydi bir sınıfta 60 kişi vardı herkez 3 erli oturuyodu.

10. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Öğrencilerimde gördükten sonra kendimde görmek isteyeceğim son şey haline gelen özünde zararsız fakat sevilmeyen hayvan

Sayfayı Paylaş