Bitkilerle Lösemi Tedavisi

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Katılım
5 Ags 2008
Mesajlar
61,909
Beğeniler
6,256
Takım
GALATASARAY
#1
Bitkilerle Lösemi Tedavisi

Bir çay fincanı kaynar suyun içine ince kıyılmış bir çay kaşığı mine çiçeği katılıp demlenmesi için kısa bir süre beklendikten sonra süzülerek günde iki kez, sabah kahvaltılarından yanm saat sonra ve geceleri yatmadan bir saat önce birer çay fincanı içilir.
* Bir çay fincanı kaynar suyun içine ince kıyılmış bir çay kaşığı kekik katılıp demlenmesi için kısa bir süre beklendikten sonra süzülerek günde iki kez, sabah kahvaltılarından yarım saat sonra ve geceleri yatmadan bir saat önce birer çay fincanı içilir.

* Bir çay fincanı soğuk suyun içine ince kıyılmış bir çay kaşığı ökse otu katılıp onikı saat bekletildikten sonra süzülerek günde iki kez, sabah kahvaltılarından yanm saat sonra ve geceleri yatmadan bir saat önce hafifçe ısıtılarak birer çay fincanı içilir.
* Bir su bardağı kaynar suyun içine ince kıyılmış birer çay kaşığı karabaş otu ve havanda dövülerek toz haline getirilmiş olan ısırgan otu tohumu katılıp demlenmesi için kısa bir süre beklendikten sonra süzülerek günde iki kez, sabah kahvaltılann-dan yarım saat sonra ve geceleri yatmadan bir saat Önce birer su
bardağı içilir.

* Birer silme yemek kaşığı mürver filizi, aynı sefa, kırlangıç otu, ısırgan otu, birer tatlı kaşığı dolusu san yoğurt otu, civanperçemi, keçisakalı birer silme tatlı kaşığı çıban otu, pelin otu, ikişer çay kaşığı binbirdelik otu ve hindiba kökü
* Birer adet temizlenip yıkanmış kereviz, şalgam ve havuç nemli olarak mikserden geçirilip bir tülbentin içine dökülüp sıkıldıktan sonra üzerine yarım kahve fincanı limon suyu ilave
edilip içilir.

* Bir çay fincanı soğuk suyun içine bir çay kaşığı eğir kökü katılıp oniki saat beklendikten sonra, süzülerek, öğle ve akşam yemeklerinden yarım saat önce birer çay fincanı hafifçe ısıtılarak içilir.
* Beş litre suyun içine yanm kilogram kekik otu katılıp kaynatılır, ılıdıktan sonra bir leğenin içine girilerek, bitki suyu israf edilmeden tam banyo yapılır. Bitki suyu iki banyo daha ısıtılarak kullanılabilir.
 
Top