BlackBerry ID parolası sıfırlama

KynrcL

Katılımcı
Katılım
19 Mrt 2013
Mesajlar
185
Beğeniler
1
#1

Blackberry kullanıcılarının en büyük kabusu ID şifrelerini kaybetmek ve Blackberry ID'lerine ulaşamamak. BlackBerry ID aralarında BlackBerry Protect, BlackBerry App World sanal mağazası ve BlackBerry Messenger'ın da bulunduğu BlackBerry ürünlerine, sitelerine, servislerine ve uygulamalarına ilişkin bir ana anahtardır. Bu özellik, BlackBerry akıllı telefon kullanıcılarının, BlackBerry PlayBook tablet de dahil BlackBerry ID'yi destekleyen herhangi bir BlackBerry ürününde oturum açabilmesini sağlar. BlackBerry ID'ye giriş yapamıyorsanız;

PAROLA SIFIRLAMAK
BlackBerry ID hesabına ait bir parola unutulduğu ve giriş başarısız olduğu takdirde parolayı sıfırlamak için lütfen aşağıdaki süreci takip edin.

1 - Parola sıfırlama e-postası oluşturmak için lütfen şu adımları takip edin: BlackBerry Browser veya masaüstü tarayıcısını kullanarak aşağıdaki adrese gidin: http://blackberryid.blackberry.com/bbid/recoverpassword.2 - BlackBerry ID e-posta adresini ve CAPTCHA karakterlerini girin, sonra Gönder‘i tıklatın. Parola sıfırlama e-postası e-posta@aLanadı.com‘a gönderildi ifadesini içeren bir onay mesajı görüntülenecektir, böylece ilgili e-posta adresine bir sıfırlama e-postası gönderilmiş olacaktır.

3 - Bir bilgisayardaki interneti veya BlackBerry PlayBook Tablet’teki Browser uygulamasını kullanarak BlackBerry ID ile ilişkili e-posta hesabında oturum açın. Gelen kutusunda BlackBerry ID parola sıfırlama e-postasını bulun ve e-postanın içindeki bağlantıyı seçin. BlackBerry ID sıfırlama e-postası şuradan gelir: bbidpw-donotreply@blackberry.com. E-postanın gelen kutusunda bulunmaması durumunda lütfen spam veya önemsiz posta klasörünüzü kontrol edin.

4 - Parola sıfırlama sayfası yüklendiği sırada yeni parolayı bu yeni parolanın onayı ile birlikte girin. Ardından,Gönder‘i tıklatın. Değişiklikler başarılı bir şekilde kaydedildikten sonra bir onay mesajı görüntülenecektir.

Not: BlackBerry ID e-post adresi, bir BlackBerry posta adresiyse (örneğin: @tmo.blackberry.net), BlackBerry ID parola sıfırlama e-postası BlackBerry akıllı telefondan alınmaz. BlackBerry posta adresine bir bilgisayardan erişilemeyeceğinden, KB28111 (bu bağlantı yalnızca İngilizce dilinde bulunur) numaralı makalede açıklanan adımların gerçekleştirilmesi gerekir.
 
Düzenleyen yönetici:

Benzer konular

Top